Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicaház. Hogyan szeretetthetné...

Cicaház. Hogyan szeretetthetném meg vele?

Figyelt kérdés
Csináltam a cicámnak egy cicaházat, egy doboz, kör alakú nyílással az elején. fából van, de szövettel bevontam teljesen. a tetején van egy kaparófa, a kaparófa tetején még egy fa lap, amire ráfeküdhet(ne). nagy örömmel megmutattam neki, de nem is megy bele, rá se mászik. Próbáltam magasra is tenni, de még úgy sem érdekli. több hete meg van már. Nincs valami ötletetek, hogyan szerettesem meg vele? köszönöm előre is

2012. dec. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kedvenc kajáját ott hagyni.
2012. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél bele macskamentát vagy macskagyökeret, hátha az becsábítja. De elég öntörvényűek ilyen téren, oda mennek, ott alszanak, ahol ők akarnak. A kaparófára tudnád rászoktatni úgy, hogy odateszed a mancsát, akaszd bele a körmét, imitáld a kaparást, vagy te magad is kaparhatod, arra is fel szoktak figyelni és odamegy ő is kaparni.
2012. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat, kipróbálom majd. szerzek macska gyökeret, hátha az beválik :)
2012. dec. 15. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
a macskamenta csodákra képes.tegyél rá/bele
2012. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!