Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pancsol a macskám az itatótálj...

Pancsol a macskám az itatótáljába! Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ez normális?:) Mit csináljak vele?

2012. dec. 15. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is nyugi..:) Én mondjuk nem akarom róla leszoktatni mert nagyon aranyosan csinálja..

Szerintem azért, mert az enyémnek ha belelóg a bajsza és csurom víz lesz a pofija akkor megijed tőle és meg akarja jobban nézni, hogy mi az vagy én nem tudom..

Ha le akarod szoktatni, akkor ha iszik és nekiáll pancsolni akkor vedd el előle a tányért és adj neki egy apró pofont újságpapírral. Nálunk ez bevált, amikor az asztalra akart menni...:)

2012. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is :) Belehord mindenféle apró tárgyat, papírfecnit és beletunkolja. Mikor lemerül a víz aljára, elégedetten ott hagyja. Múltkor egy cipófűzőt szerzett és rakott bele, csak az hosszú volt és jókora tócsát eredményezett, mert kivezette a vizet. Engem nem zavar, feltörlöm, amit kipancsol. Biztosan volt egy mosómedve az ősei között :))
2012. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cipófűzőt - cipőfűzőt
2012. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosnak tényleg aranyos, csak a frissen festett fal tiszta víz... :D Jó mondjuk ez még mindig jobb, mint az egyik ismerősöm macskája, az a wcbe pancsol :D
2012. dec. 15. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém csak kiskorában pancsolt a vizes táljában. De észrevettem, hogy nem is tekinti ivóvíznek. Az játéknak van, a csaphoz járt inni. Mikor elvettem tőle, csak hallottam hogy pancsol, akkor ütött belém, hogy a WC fedél meg nyitva volt. :)

Úgyhogy egy fémedénybe van most itató vize, a csap mellett.

Ja, és igen, WC fedelet macskatartóknak kötelezően le kell zárni.

2012. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!