Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskakozmetikusnak tanulás?

Macskakozmetikusnak tanulás?

Figyelt kérdés

Kérdéseim a következők:

-Van kimondottan macskakozmetikus tanfolyam?(mert szeretnék egy csak macskákkal foglalkozó üzletet nyitni)

-Milyen végzettségek kellenek hozzá?

Még gimis vagyok,de úgy döntöttem,macskakozmetikus szeretnék lenni.Mit tanácsoltok,hogyan vágjak majd bele? Köszönöm a segítségeket!



2012. dec. 17. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy nagyon jó ötlet,ugyanis a cicákat egyik kozmetikus se szereti :) Viszont ha megakarsz élni akkor kutyákat is kell vállalnod,mert macskákat ritkán visznek kozmetikába.

Ehhez én úgy tudom csak egy tanfolyam kell ahol elméleti és gyakorlati oktatás is van.

2012. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kutyakozmetikus OKJ képzés van, macska külön nincs.

Itt meg tudod nézni a szakmai és vizsgakövetelményeket:

[link]

Az állattartási szolgáltató nevű képzés egyik elágazása, ezt töltsd le, és benne van hogy miket kell tudni, Így kiderül van e benne egyáltalán szó macskáról...

2012. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!