Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi meg a tápot a...

Miért nem eszi meg a tápot a 3,5 éves cicám?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra abbahagyta, ugyanazt adtam neki, amit enni szokott. Most megpróbáltam, egy másikat is, de azt sem eszi meg, csak az alutasakos kaját. Pedig eddig mindig ette.

Utalhat ez valamire? Több,mint fél éve voltunk dokinál, akkor azt mondta, minden rendben, egészségesek a fogai is. Ezt azért írom, mert arra gyanakodtam, h esetleg fáj a foga. De akkor csak nem harapna(játékból), nem zavarja, ha nyúlkálok a fogaihoz...


2012. dec. 19. 17:34
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
55%

Fog, vagy székrekedés, valamilyen betegség!!

Azonnal orvos!

2012. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de mindkettő kilőve. Rendesen wc-zik. A fogávsl, pedig mint írtam nincs baj. Inkább úgy mondom, hogy nagyon keveset eszik belőle. Amit eddig megevett 1 nap alatt, most majd egy hét alatt eszi meg.
2012. dec. 19. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Több, mint fél éves voltatok orvosnál? Azóta bármi lehetett a fogaival. Fogfájás egyik napról a másikra is kialakulhat Milyen tápokat kap?
2012. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alutasakosból rendes mennyiséget eszik, vagy 1hét alatt eszik annyit, amennyit eddig 1 nap alatt?

Mert akkor elég beteg lehet.

Te sem gondolhattad komolyan, hogy mivel fél éve voltatok orvosnál, ezért semmi baja sem lehet....

2012. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy jók e a fogai, a doki viszont meg tudná állapítani.

Nekem gyanús hogy ez a baj. De ha mégsem ez, akkor is orvoshoz kell vinni, mert szinte biztos hogy valami gond van.

2012. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Alapból orvoshoz vittem volna, csak kíváncsi voltam, ti mire gondoltok.

Azt mondta a doki semmi baja, csak hiszti. És tényleg, ma már ette a tápot is:)

Valószínűleg az volt a baja, hogy elmostam a tálkáját, és nagyon "illatos" maradt, mert másik tálból eszi csak :D

Azt h fél éve voltunk dokinál úgy értettem, akkor volt oltáson, féregtelenítésre rendszeresen viszem, akkor meg is vizsgálják.

2012. dec. 20. 14:24
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
Végre egy normális macskagazdi!
2012. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!