Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lányok/nők miért szeretik...

A lányok/nők miért szeretik annyira a macskákat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert lehet babusgatni, szeretgetni őket, és a közhiedelemmel ellentétben igenis nagyon sok szeretet tudnak adni.
2009. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem csak a nők, én sok macskakedvelő férfit is ismerek. :) Miért? Mert a macskák szépek, hedonisták, büszkék, tudnak élni, egoista dögök és mégis - vagy pont ezért - imádnivalók! :)
2009. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Csodálkoznál ha látnád a férjemet, amikor babusgatja a "kiscicáját". Másfél éves a kis hölgy, magamban "apuci pici hercegnőjének" hívom.:)

Én azért szerettem a cicámat, mert bújós volt. MErt hízelgett. MErt szeretett, és mert szerethettem. Mert duzzogott, ha nem jöhetett be a szobába, mert nyáron legyeket vadászott az ablakban.

Sajnos két hete elütötték.

2009. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Én meg azt nem értem, hogy ezeket az aranyos kis szörcsomókat hogy nem lehet szeretni! Olyan aranyos, mikor betegvagy és odamegy hozzád, dörgölözik.
2009. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Én lány vagyok, de én nem szeretem a macskákat :) vagyis inkább a kutyákat szeretem :)
2009. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy társadalmi norma. Nő - cica, férfi - kutya.Egy valamirevaló férfi igenis a kutyákat szereti, mert azt dolgozta bele a társadalom. A nők meg a cicákat, mert hozzájuk ezt társítják.

Egyébként én azért szeretem őket, mert megtöltik élettel a lakást, rengeteg szeretetet adnak, és nagyon aranyosak. Kiteljesedik tőlük az élet. :)

2009. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1%

Lány vagyok.

Undorodom a macskáktól ez tény..


Nem inlább kutya, mint macska...hanem macsska egyáltalán nem. fujjjjj


pedig nem vagyok egy férfias, érzéketlen nőci

2009. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Én is lány vagyok,de én kifejezetten nem szeretem a cicákat.Én kutyás vagyok.Szerintem sokkal több mindent lehet kutyákkal csinálni,és jobban szeretnek.A legtöbb ismerősöm is inkább kutyás.
2009. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem rengeteg macskám volt,és az a vadság és szabadság szeretet nyűgözött le ami másokat taszít.Rengeteget játszottam velük,és az egyikkel szinte lelki-társak lettünk.Nőstény volt,és együtt szültünk,együtt neveltük a kis cicákat,és ő tanított meg igazán a tiszteletre.Arra hogy feltétel nélkül is lehet szeretni.amikor meghalt magával vitt egy darabot belőlem.A macska más mint a kutya.Összehasonlíthatatlan.
2009. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Én lány vagyok, de rühellem a macskákat. Érdek állatok, akik csak akkor mennek a gazdihoz ha kaja kell. Félősek, ha megy felé egy idegen akkor lapít, sunyít, nézi merre lehet menekülni. Egy kutya megy barátkozni ilyenkor, nem a menekülési lehetőségeket nézi. Én a kutyákat imádom, mert nem érdekből keresik az ember társaságát (nem csak ezért imádom őket persze). Tudom mit beszélek, volt már 3 macskám, mind ilyen volt. Ismerősöknek is van, azok is ilyenek. Talán 1000-ból 1 macska normális.
2009. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!