Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fontline jó bolhairtó?

A fontline jó bolhairtó?

Figyelt kérdés
Nem túl bolhás a macskám kb 2 db van benne de mivel lakásba is bejön szükséges ki irtani a bolháit.

2012. dec. 21. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a frontline-ra gondolsz esetleg? Az a legjobb, nem véletlenül drágább, mint a többi. Amúgy egy bolha többszáz petét is lerakhat egy nap alatt, szóval épp elég, ha 2 van, ki kell őket irtani. Én mindig frontline combo-t használok. Próbáltam nyakörvet is egyszer, de egy rohadt bolhát nem ölt meg.
2012. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó bolhaírtó! Az én cicámba is csak 1-2 bolha volt, legalábbis perzsa, ennyit láttam.

Nekünk is csak ez vált be, nyakörv nem űzte el a bolhákat.

2012. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak ez vált be. Próbáltam olcsóbbat is meg nyakörvet is, de nem irtotta ki a bolhákat. Épp elég az is, ha csak 1-et meglátsz benne, mert biztos lehetsz benne, hogy hamar több is lesz benne. Nekünk is kinti-benti, de ezzel a kezeléssel még mindig megállítottuk a bolhákat.
2012. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az állatorvos ajánlott most egyet: stonghold (selamestin).2800 ft, 4 macskára elég.

Javaslat: bolhásság, szívférgesség, orsóféreg, tetvesség, fülrühösség, kampósférgesség.

Mindíg bajba voltam finnyás macskámnál a gilisztahajtó beadásával, most ez a gond is megszűnt.

2012. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,bár elég drága.
2012. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

első: igen a frontilne-ra gondoltam csak véletlenül rosszul írtam.

//

Mindenkinek köszi a válaszokat. És remélem ki írtja a bolhákat.

2012. dec. 21. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
jó...viszont méreg mint a többi spot-on vagy nyakörv
2012. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
méreg?? annyi pénzért biztos nem mérgezi tán meg
2012. dec. 22. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy méreg. A bolhanyakörv kikezdheti a macs nyakát,.mert vegyszeres, de a frontline-nak az ég világon semmi negatív hatása nincs a macskára.
2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a nyugtatást ezt én is így gondolom hogy ennyi pénzért nem lesz baj a cicának
2012. dec. 22. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!