Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen erőtlen a macskám?...

Miért ilyen erőtlen a macskám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. 6 hónapos házi macskánk van, úgy találtuk meg pár hetes korában. Szerdán hagyta hogy simogassuk a hasát, pedig ezt nem szokta. Tegnap este még szaladgált, meg ugrált a szúnyoghálóra. Miután 7-kor meglett etetve, bent maradt az előtérben, és ott aludt, feküdt. Ez is furcsa volt, mert ezután általában kicsit játszunk vele, aztán kimegy. Ma reggel sem volt vele semmi különös, de amikor hazaértem 11:30 körül, olyan furán ment fel a lépcsőn, be se jött az ölembe, én emeltem bele, miután kiemeltem, morgott amikor simogattam, meg letettem a helyére, azóta ott van, el sem mozdul. Fekszik, meg alszik. Valami baja biztosan van, mert sose szokott egész nap feküdni! Egy pár óra alvás után mindig a szúnyoghálón lóg, hogy menjünk ki hozzá vagy engedjük ki. Mielőtt jönne a válasz, hogy állatorvos így, állatorvos úgy, felhívtam, de pénteken nem jön ki, majd csak holnap... természetesen ha nem javul a macska állapota, hívni fogom újra. De addig mi legyen vele? Főtt krumplit ehet? Volt valakinek hasonló problémája a macskával? Amúgy lány cica.
2012. dec. 21. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, ha kijárós, akár mérgezés is. Vizet igyon! Talán jobb, ha a gyomra kiürül most, koplaljon kicsit. De ezt az orvostól megkérdezheted telefonba. Jó, hogy elviszed, mert jönnek az ünnepek, akkor aztán tényleg nehéz orvost találni.
2012. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vizet nem akar inni, de legalább már tisztogatta magát :( remélem holnapig jobban lesz, meg kibírja míg jön a doki... köszi a választ!
2012. dec. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!