Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A foga lehet rossz, vagy a...

A foga lehet rossz, vagy a stressztől van?

Figyelt kérdés

Cicám nem eszi meg a száraz tápot. Van hogy elkezdi megrágni, aztán kiköpi. A finom alutasakosat viszont két pofára tolja. És igen, erre mindenki azt válaszolná, hogy a foga rossz. DE. 3 napja sincs, hogy hozzánk került egy kutyus, és akkor kezdődött ez a jelenség, egyik pillanatról a másikra. Amikor már egy napja nem evett a cica, adtam neki a kutya nedves tápjából, mert neki csak száraz volt itthon. Azt sem ette meg. Ez megint csak arra utal, hogy nem a foga a gond.

Mielőtt beszólnátok, én már akkor is dokihoz rohanok vele ha kétszer egymás után tüsszent. Most viszont azért nem akarok, mert ha tényleg a stressz a gond, aminek igen nagy esélye van, akkor ezzel csak tovább fokoznám.

Mi a véleményetek? Stressz vagy fog?


2012. dec. 23. 11:35
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Stressz, de lehet a foga is!

Én akkor lennék nyugodt ebben az esetben, ha cicáimat látná állatorvos!

A kutya kaja, nem macskának való!

Az viszont nem a stressztől van, hogy megrágja majd kiköpi a kaját!

Nem tudod őket külön szeparálni a kutyustól?

2012. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a kutyakaja nem macskának való, csak azért adtam neki, hogy meglássam azt eszi e.

Már tegnap beszéltem a dokival, és azt mondta hogy szerinte valószínűleg a stressz, de ha karácsony utánra nem változik semmi, akkor azért vigyem el.

Nem tudom elszeparálni őket, de nem is szeretném, különben sosem szokja meg a cica a kutyust. Már szépen haladnak amúgy. Még nagyon fél tőle a cica, de már elsétál mellette anélkül hogy ráfújna. :)

Egyébként direkt próbaidőre hoztam el, mert ha nem fogadják el a cicák, akkor nem is éri meg a kutyát tartani. Nem akarom tönkretenni az életüket. Felnőtt állatok mind, azt mondják kb egy hónap amíg összeszoknak.

2012. dec. 23. 18:39
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdés megoldódott! Az előbb elégedetten dorombolt az ölemben és elkezdtem közben szárazzal etetni. Boldogan ette. :)
2012. dec. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!