Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska almot ajánlotok?...

Milyen macska almot ajánlotok? Csomósodó mentest vagy simát? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

csomósodó mentes, ilyen van? azokra az átlátszó gömbökre gondolsz? mert azok szerintem pocsékak, és ráadásul nagyon drága is...

mi mostmár áttértünk a legolcsóbb alomra, két macskára jó sok kell, egyiküknek ráadásul jó gyors az emésztése.....és sokat is eszik hozzá :D

amúgy a legeslegjobb, amivel találkoztam, a rózsaszín vitacrafots volt, mondhatni élveztem pucolni!

2009. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltunk már többfélét és nekünk egy vegyes megoldás vált be. A szilikagéles (lehetőleg a szögletes kristályos) és a Biolux hagyományos fele-fele arányban keverve. Tökéletes, ritkán kell cserélni, erősen nedvesség és szagmegkötő és a cicának sem kell sziklákat kotorásznia.
2009. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam élvezni az alom pucolást. A macskám óránként teleszarja. Ezért mindig a legolcsóbbat veszem, mert úgyis egy tonnát kell neki venni mindig.
2009. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a Cirmi csomósodó macskaalom jött be és szerintem nem annyira drága.
2009. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj elírtam csomósodóra gondoltam és a simára!

bocsi

2009. aug. 24. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kristályos a legszimpatikusabb. Azt a legkönnyebb tisztítani, és teljesen elnyeli a szagokat. A legjobb talán a Fressnapf sajátmárkás kristályosa.
2009. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a szilikonos almot ajánlanám.Kicsit drágább,mint az átlagos alom.1300 FT,de kitart 1,5 hónapig.Nem áraszt kellemetlen szagot,az ürülék gombóccá válik,csak alomlapáttal alányúlsz és kidobod.Míg a porjellegű alom sáros anyagot alkot és mivel a cica elkaparja,ki is kaparhatja az alomtál mellé és akkor lehet takarítani.Nekem bevált. :)
2009. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!