Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha a macskának befelé hajló szempillái vannak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy létezik ilyen betegség, főleg hosszú szőrű macskáknál, és úgy tűnik, hogy a kandúromnak is ez lehet a problémája, de csak a hét végén tudom állatorvoshoz vinni. Az orvos mit tesz ilyen esetben, hogyan lehet gyógyítani?
2009. aug. 24. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt baja a cicánknak. először kezelgették mindenre, mert nagyon váladékozott a szeme és nem nyitotta ki, de nem javult semmit. aztán átvittük egy másik dokihoz aki felismerte hogy azért váladékos mert folyamatosan irritálja a saját szemhéja a cicát. este vissza vittük, elaltatta, megműtötte, 4 öltéssel kb megcsinálta a plasztikát, másnap délelőtt elmentünk érte. gallér volt rajta amég ki nem vették a varratokat, asszem 10 nap talán. maga a műtét nem tudom mennyibe került, azt hiszem egy tizes volt. a cicának azóta semmi baja, teljesen meggyógylt, már vidáman játszik, követi a szemével a dolgokat
2009. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajj ne haragudj, az első válaszoló vagyok. nálunk a cicának a szemHÉJA fordult befelé, nem szempillája. sajnos félre olvastam a kérdést, elnézést. azzal nem tudom mit csinál a doki, olyannal nem találkoztam
2009. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ, lehet, hogy ebben az esetben is hasonló a megoldás. Majd kiderül...
2009. aug. 24. 21:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy az enyémnek is a befelé hajló szemhéj okozza a problémát, de ugye ez által a szempillái és a szeme körüli kis szőrök is beleérnek a szemébe. Műteni fogják őt is október elején, kb. 12 ezer Ft lesz a műtét.
2009. szept. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!