Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, aki a hátára...

Normális az, aki a hátára tetováltatja a döglött macskája képét? Nem beteges?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

1. Nem.

2. De.

2009. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk egyformák, mindenki másképp dolgozza fel az állata elvesztését. nagyon erős gyászreakció léphet fel akkor is, ha "csak" az állatunkat vesztettük el. ha valakinek könnyebb úgy túltennie magát a dolgon, hogy így állít emléket a cicának, akkor tegye.
2009. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát, szerintem nem ilyen egyszerű ez a kérdés.

Én egy macskához soha nem tudnék ennyire ragaszkodni, de van egy kutyusom 7éves, 7éve nevelem, és én már elgondolkodtam rajta hogy ha "elmegy", akkor magamra varratom (remélem ez minél később fog megtörténni)

Egyes emberek ezzel fejezik ki az irántuk érzett szeretetet, és valakit megnyugtat...

Nem gondolnám hogy ez betegség.

2009. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez természetes !

Nekem 3 tattoom van és abból az egyik a lovam , akit sajnos el kellett altatnunk mert már nagyon beteg volt , nem tudtam feldolgozni , így magamra varrattam , és nem bántam meg mert így örökké velem lesz.

Ez nem beteges, sokan tetováltatnak magukra ilyen célból , sztem az beteges amikor valaki nevet tetováltat magára- Pl: I Love You Ibolya , aztán szétmennek és örökre ott nézegeti magán a kedves Ibolya nevét.

Ez egy példa volt , de az a beteges nem amit te leírtál.

2009. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem beteges, szeretné ha mindig vele lenne és nem akarja elengedni.
2009. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha a szeretett cica képét tetováltatja magára, aki már nem él, az normális. Ha viszont a halott macskája képét akarja tetováltatni, akkor az furcsa.
2009. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy döglött állatot tényleg nem normális felvarratni.

Viszont egy szeretett lényt, egy barátot egy társat, igenis normális, sőt szép dolog.

2009. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Valaki az anyja, valaki az apja, valaki a szerelme, valaki pedig a kedvence képét tetováltatja magára. Mi ezzel a probléma?
2009. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Én még csak kilenc vagyok és átkltöztünk és ott hagytuk Kittyt.Ha majd elmegy(amit én nem várok. egy szép sirt csinálok neki és mindig kifogok hozzá menni.És nagykoromban őt fogom magamra tetoválni és akkor is lesz macskám és azt is fel fogom tetováltatni mert szeretem őket.
2009. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

persze hogy normális!miért lenne beteges??

szerette azt a macskát!mások pl a gyerekeik képét tetováltatják megukra!az normális?

2009. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!