Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem esznek már meg a...

Miért nem esznek már meg a macskáink jóformán semmit? Mit adjunk nekik?

Figyelt kérdés
Akármilyen szalámit vagy konzervet kapnak nem eszik meg. Hétfőn volt rántott csirke, kaptak abból és nem kellett nekik. Tegnapelőtt sült pulykahúst kaptak, megszaglászták és otthagyták. Régen szerették a főtt zöldségeket, főleg a répát, most már az sem kell nekik. Mihez kezdjünk?

2012. dec. 29. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,és ameddig nem eszik meg,nem kapnak mást. Az enyém hamar leszokott így a finnyázásról,bár nála ez sosem volt nagyon durva kategória. Általában megeszik mindent amit elé teszek.
2012. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van, hogy otthagyjuk a konzervet a táljukba, de akkor meg követelik a frisset.
2012. dec. 29. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
nem kell nekik adni frisset... az én macskám a száraztápbol válogatta ki azt ami nem izlett neki.... anyám berágott, és addig nem kapot kaját amig a tálja teljesen ki nem ürült. ment a hiszti nem érdekelte - 4 nap mulva kiürült a tálka...
2012. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerre keveset adj konzervből, amit jóízűen megesznek. Száraz táp legyen előtte egész nap, de azt is úgy adagold, hogy annyit tegyél, amennyit kb fél nap alatt elfogyaszt. Nem szeretik az állott ételt, mint ahogy az emberek sem.

Nincs szükség az állat kínzására, éheztetésére, többet ésszel, mint erővel.

Fűszeres húst ne adj, fűszer nélkül simán párolva adhatod nekik.

2012. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Annus00 válasza:
Nem vagyok macskaszakértő, de szerintem valami betegségük van...
2012. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem betegek, egészségesek, mint a makk.
2012. dec. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!