Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv! Macskaháló vélemények?

Üdv! Macskaháló vélemények?

Figyelt kérdés
Perzsa cica kerül hozzám,rendkívül magasan lakom.Mi az esélye,hogy elrágja a sima macskahálót?Lehet most kapni harapásbiztos drótbelsejűt,de jóval drágábban.Inkább ruházzak be olyanba?

2012. dec. 29. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%
Teljesen felesleges a háló.
2012. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem merem háló nélkül,mivel visszajáró fecskéim vannak.Egy óvatlan félő pillanatban kivetné magát az egyik után....Az egyéb veszélyekről nembeszélve.
2012. dec. 29. 12:55
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

a macska háló nem felesleges... (abbol a szempontbol ha nincs más háló)


kérdező: nneknk sima szunyghálónk volt, (nah azért nem annyira sima, mert acél felhuzható mint a roló)

ha a cicám ráugrott vagy ilyesmi akkor már ment is neki a tasli jó anyámtól így megtanulta hogy a hálóhoz tilos nyulni...


sarok részen lakunk panelnál a szomszéd lépcsőházba előszeretettel repültek be a fecskék, tisztára meg volt kattanva tölük a sznyoghálónak semmi baja sem volt mert nem mert hozzá ynulni

2012. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én drótbelsejűt vennék inkább, tartósabb, szóval mindenképp jobban megéri, még ha drágább is, nem kell majd lecserélni jó ideig.
2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Én tennék fel, nem fogja elrágni.

Annak, aki azt mondja, hogy meg is érdemli... Miért mondanál ilyen gonosz dolgot?


A szomszédban van egy perzsa cica, másodikon laknak, az erkéllyel szemben egy tuja van, amin verebek fészkelnek. Senki nem gondolta, hogy baj lehet, de lett. A cica átugrott a tujára. Égre-földre keresték a gazdái, és nem találták. Dehát nem tűnhetett el! Besötétedett, mire eszükbe jutott a tuja! És képzeld, a cica ott kapaszkodott órák óta a törzsén, és sokkos állapotban volt. Látszott, hogy zuhanás közben kapta el a törzset, sokkal lentebb volt, mint az erkély. A gazdája létráról elérte, le akarta venni, de a macska meg sem ismerte, őrülten kapálózott, fújt, karmolt, támadott. Munkáskesztyűben fejtették le a mancsait, a karmait egyesével kiakasztva a fatörzsből. Amikor végre biztonságban volt, orvoshoz vitték, majd haza. A cicának szervi baja nem lett, de sokáig zavart volt. Helyrejött, ma is él, jól van.

2012. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Vicuska87 ***** válasza:
72%
Én a harapásbiztost venném mindenképpen! Az jóval tartósabb, és biztonságosabb!
2012. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nálam az erkélyen csibeháló van. Az egészre kijött kb 500Ft-ból. Ez a legolcsóbb.
2012. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ki volt az az igen okos (ez szarkazmus) aki az elöttem lévõt le pontozta?Ti is megtudjátok köszönni a jó tippeket azt látom........
2012. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak az előtted lévőt, mindenkit lepontoztak ennél a kérdésnél... :/
2012. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Akkor rágtak be rám, mikor megmondtam, hogy a haldokló macska meghal orvos nélkül....és meg is halt :(

Ha nekik ez így jó...

2012. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!