Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miét pisil és kakil a kádba a...

Miét pisil és kakil a kádba a cicánk?

Figyelt kérdés
4 hónapos, de már 6 hetes kora óta szobatiszta, és mindig az alomba pisilt és kakilt. Újabban viszont bemegy a fürdőszobába, és a kádba csinálja... Tudom, akkor szokták máshol végezni a dolgukat, ha koszos az alom, de erről nincs szó, mindig ki van takaritva, akkor mitől lehet ez?
2009. aug. 25. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet az enyémek is csinálnak néha, nálam úgy kezdődött hogy piszkos volt az alom egyszer és akkor belepisiltak a mosdókagylóba, aztán utána már tök mind1 volt hogy tiszta volt e az alom vagy nem, mert megjelölte a mosdót és érzi ott a szagát, ezért pisil oda. Annyit tehetsz ellene hogy jó domestosos meleg vizzel ki sikálod :)
2009. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is volt egy macskám, aki ilyet csinált. Kijárós volt, nem volt bent almostálcája. Szerintem azért csinálhatta, mert feljön egy minimális csatornaszag a lefolyóból, aztán helyénvalónak érezte :)


Szerintem nem olyan nagy tragédia, ha a kádba ürít, onnan legalább könnyű kitakarítani. Gondolj bele, pisilhetne-kakilhatna a szőnyegre is :)

2009. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, bár mi meg ott fürdünk, meg tisztálkodunk...
2009. aug. 25. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

14:12 - áh tényleg nem gond, hogy a kádba szarik...végül is teljesen higénikus, nem is tudom az emberek miért használnak külön wc-t.


Amúgy fogalmam sincs, hogy miért csinálja, de ha már megtörtént akkor hipó vagy jó sok domestos.

2009. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősöméknek volt egy macskája, az mindig a lefolyót bámulta, ahogy megy le a víz, valószínűleg rájöhetett az összefüggésre, mert egyszer gondolt egyet és a lefolyóba kezdett pisilni. Mondjuk ő nem kakilt bele sosem. Meg nem csak úgy bele a kád közepébe, hanem a lyukba. Bár érdekes macska volt, mert a csapból is szeretett inni, meg szerette a szaloncukrot, és kitudta szedni a papírból, úgy, hogy nem tépte le a fáról. Szegényke sajnos azóta teljesen megöregedett és nem rég meghalt. :(
2009. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a kádat félig vízzel,és hagyd benne,vagy mikor fürödtök ne engedd le a vizet,a macska utálj a vizet tuti nem fog oda szarni többet hehe:D
2009. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez a macska sem átlagos, ugyanis imádja a vizet! Amikor zuhanyzunk mindig bejön és beugrik mellénk a kádba, hiába rakjuk ki 100szor, 101szer is visszajön! Elképesztő! :D
2009. aug. 25. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a macskáim véletlenül bezárom és nem tudnak kimenni, akkor mindig a fürdőszobába kakilnak be... Ahány volt mind ezt csinálta. Szeritem tudják, hogy valahot ott kell...
2009. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
jó akkor mondok mást,ne vizet tegyél akkor,hanem narancsot,a (átlagos) macska utálja a narancsot,vegyél aromát,vagy szedd le egy narancsnak a héjját és kend be vele a kádat. Ha akkor is belemegy,akkor lődd ki egy tankkal a fürdőszobát,ami nincs oda tuti nem megy hehe :D
2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, miket nem tudsz! :) Köszike, mindenképp kipróbálom! Hirtelen megijedtem, hogy 300 forintos hohes c-vel kell feltöltenem a kádat, hogy ne szarjon bele a macska! :D
2009. aug. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!