Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Discovery00 kérdése:

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kiscicám. Kapott egy eléggé erős hasmenést. Elvittük állatorvoshoz fel is épült, kapott szurit, meg gyógyszert. Most a kis bordáin mintha lenne egy kis "lufi" (puha folyadékkal telt)és a lapockáján is találtam. Reggel nagyon jobbra húzott, izomgörcsre gondoltam, mert egy kis maszírozás után jobban lett. Rendesen eszik, alszik nem látszik rajta,h beteg lenne így tanácstalan vagyok,h mi baja lehet. Tudna ebben valaki nekem segíteni?
2012. dec. 29. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ott van, ahol a szurit kapta?
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ami a lapockáján van az lehet, de most vettem csak észre, de a bordáira nem kapott oltást.
2012. dec. 29. 19:08
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Az nem játék, azonnal orvos!

FIP is lehet, de akár tüdejével is valami.

2012. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez a betegség a FIP veszélyes lehet az emberre is, mert én pl megvagyok fázva azaz le van gyengülve az immunrendszerem. (bár bízom benne,hogy ez nem ilyen betegség :(( )
2012. dec. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!