Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány a macskám?

Miért hány a macskám?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem eszik (tegnap nem voltam itthon, ma tudtam meg). Ma reggel mikor hazajöttem akkor hányt, most már nem hány, de nem is eszik. Nem lázas. Ez milyen betegség lehet?
2012. dec. 30. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb, hogy valamit bekajált, amitől az emésztőrendszere kiakadt. Ha kijárós macska, akkor összenyaldoshatott valamit, amit nem kellett volna...

Ha hétfőn rendel az állatorvos ott, ahol élsz érdemes legalább felhívni. Viszont addig szerintem max csak száraz kaját adj neki, de azt is csak akkor, ha már enne és keveset.

2012. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én cicám nyalogatta a gyurmát. időben leszedtem róla mégis hányt egy keveset. talán a te cicád is olyasmit eszegetett amit nem lett volna szabad. vidd el dokihoz, az majd megmondja.
2012. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most már nem eszik semmit és hány, az orra nem nedves. Ez valami láz? Amint adok neki egy kis tejet, röktön ki jön belölle. A kályha mellett fekszik. Valaki lécives betudná linkelni ennek a betegségnek a nevét, tüneteit, stb...? Nagyon megköszönném!
2012. dec. 30. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején leírtam, hogy NE adj neki száraz tápon kívűl semmit, azt is csak nagyon keveset. A TEJ nem víz, hanem ételnek minősül egy macskánál. Vizet ihat. Ne hánytasd tovább tejjel és holnap keress fel egy állatorvost.
2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem betegség, akár mérgezés is lehet. A lázat lázmérés nélkül nem tudod megállapítani. A méreg elterjed a szervezetében és késő lesz a holnapi orvos. Te döntésed. ha enyhébb mérgezés, túlélheti, de így is szenved, enni ne adj neki, főleg ne tejet. Vizet igyon.
2012. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha támolyogni látod ,és levert vidd az ügyeletre,a tej mérgező is lehet a macsek számára.
2012. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 blackcats ***** válasza:
2012. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen mérgezés lehet, akár szobanövénytől is.
2012. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!