Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről? Ez...

Vicuska87 kérdése:

Mi a véleményetek erről? Ez belefér a felelős állattartásba ma, Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ezt nem tudtam szó nélkül hagyni, hogy ma még ilyenek léteznek!

[link]



2012. dec. 30. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Pfúújjj
2012. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezekből a képekből szinte semmit nem lehet megállapítani. Ha ennyire felháborít menj oda és nézz körül, készíts fotókat.
2012. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Mé, pfúúúú, hát megszöknek!! Akkó meg nuku lóvé!
2012. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Menj oda, hívd az Állatvédőrséget, vállald fel az arcod. Ne itt háborogj.
2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem fér bele. Ennyi pénzért szaporított állatot? Az a legrosszabb, hogy van aki megveszi, mert perzsát akar, de a vételáron akar spórolni, meg ugye később se költ az állatra..

Inkább dolgozni kéne elmenni, nem kihasználni egy állatot és abból élni!

Az ilyenek nyavalyognak, hogy nincs pénz állatorvosra, mert lusták dolgozni.

2012. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Konkrétan mi ebben a felelőtlenség? A csibaháló, vagy hogy nincs lefestve a vas? Mert amúgy a képeken több nem látszik, és lehet ott van a mcskák mögött a több négyzetméteres kifutó, ház stb. I jegyzeném meg, hogy olyan rossz bőrben a macskák sincsenek.
2012. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Számomra, ez a ketreces tartásos szaporítás!

Nagyon sajnálom azt a cicát, aki ilyen gazdához kerül, és azt is sajnálom, aki innen cicát vesz!

Sok helyen jártam már láttam kifutót cicáknak, de egyiksem így nézett ki!

2012. dec. 30. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért annyira nem néznek ki jól ott nyomorogva. A táljuk is koszos.

Bár tényleg kellene több kép, info, ilyesmi.

2012. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mecse ***** válasza:
100%

Én azon vagyok felháborodva hogy az apróhirdetéses oldalakat állatok hirdetésére buzdítják, illetve aranyos állatokkal hirdetik őket a TV-ben.


Azt hiszem az apródnak van egy olyan reklámja tavaly óta ahol skót juhász kutyusokat ölelgetnek ott agyba-főbe hogy erről az oldalról vásárolták... Az olyan amire szavaim sincsenek, nem is hagynám sem teszvesz-en sem semmilyen ilyen darabáru oldalon hogy állatokat áruljanak, olyan mintha valami kimért árucikkek lennének.


Akinek nem fontos a fajta az mentsen meg az elaltatás elől állatot vagy menhelyről akinek meg fontos az vegyen olyan helyről ami nem ketrecezik, felelősségteljes odafigyelő szerető otthonban nevelt tenyészet leinformálható egészséges állománnyal (bár a fotó alapján ez lehet akár udvari kifutó is ennél a linkelt hirdetésnél, mert a szőrük nincs rossz állapotban így ránézésre, udvaron tartani perzsát pedig agyamentség).


Én sajnos tenyészetet (bejegyzett TICA regisztráltat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) is láttam ami úgy nézett ki hogy én a lábamat sem törölném meg olyan helyen... Szóval igen, nagyon sok minden lenne amit nagyon sok ember megtanulhatna az állattartásról ill. a felelősség vállalásáról.

2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban remek ötlet lenne betiltani az ilyen hirdetőoldalakról az "állat" kategóriát. Talán nem lenne akkor ennyi szaporított selejtes állat, ha a nyakukon maradna az összes. És a k*rva vásárokból is kitiltanám őket! Hány ilyen hirdetést látni nap mint nap hogy "régi kutyámat újra cserélném", vagy "elvihető kutya telefonért cserébe", "kutya elvihető bármi más hasznos dologért". Az ilyen miért vállal kutyát? Felakasztanám az összes ilyen g*c*t...
2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!