Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák mennyire szeretik a...

A macskák mennyire szeretik a felhúzhatós egér játékot?

Figyelt kérdés
Meg ezek mennyire tartósak? Meddig kötik le a macskát?

2012. dec. 30. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira mint a lézer.
2012. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém minden játékot szeret. Feltéve, hogy én vagyok a játék másik végén.
2012. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legjobb még mindig a madzag amit húzol neki ide oda. Azzal órákig elvan. Am jaja a lézeres elemlámpa is jó, azt is sokáig kergeti.
2012. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Macskája válogatja, hogy melyikük mit szeret. Az én egyik cicám kizárólag a telefontöltővel hajlandó játszani, persze csak ha húzzuk. A másik cicám viszont mindennel eljátszik, amit lehet gurítani, zörgetni, leköti saját magát. A felhúzhatós játékot én annyira nem ajánlanám, mert ha szétesik, eltörik, esetleg egyes alkatrészeit lenyelheti a cica, és az elakadhat a bélcsatornájában. A kis szőrös játékegereket viszont nem olyan könnyű szétszedni, és eltörni, elromolni se tud. Az a tapasztalatom, hogy a cicák azokat a játékokat szeretik nagyon, amiknek az alapja egy pálca, erről lóg egy madzag, és annak a végén még vannak pl. bőrszalagok. A miénken még egy kis csörgő is van, azt nagyon imádja a cica.
2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet kapni gumilabdát amiben van egy kis csörgő, csengő vacak. Azt is komálják.
2012. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A macskánknak vannak csörgős és szőrös labdái is, de csak a rákötött madzagok érdeklik általában+vezeték+szórólapok. Gondoltam, hogy venni kéne neki egy ilyet, ha hajnalban rájön a pörgés, ebben annyira aktívan nem kell részt vennem, és nem megy ki az álom a szememből mire kifárad.
2012. dec. 30. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még sose jött be a felhúzós egér, egymás után öröklik, de nem aratott sikert.
2012. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Két macskánk egyikét sem érdekli.
2012. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A macskák inkáb a mozgó játékokat szeretik:)

Én már csak tudom 3 cicám van.

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, éjjelente a szalvéta- és zsebkendő a sláger, imádja lopkodni.
2012. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!