Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy két hónapos brit...

Van egy két hónapos brit kiscicám. Mivel etessem? Jelenleg royal canin kittent száraztápot kap. Van esetleg árban barátságosabb, de szintén jó minőségű macskatáp?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 08:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Akár milyen kis cicáknak való táppal etetheted.Az alu tasakosakat,nagyon szeretik.Szárazban sok kimértet is kapsz,barátságosabb áron .Nekem egy sziámi és egy karthauzim van .Ők már nagyok.6 és 1 évesek.
2012. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És szerinted az olcsóbbak is jó minőségűek? A karthauzi nagyon szép lehet. Imádom őket, annyira gyönyörűek! :) Az én cicám is szürke, de nagyon világos, különleges színe van.
2012. dec. 31. 09:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed a tápot? Zoofast.hu-n nagy kiszerelésben sokkal olcsóbb.
2012. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, erről az oldalról én is hallottam. Én kimérőset veszek az állateledel boltban. Ott 1280 ft egy kg. Amúgy szerinted is a royal canin a legjobb választás neki.
2012. dec. 31. 09:46
 5/14 Vicuska87 ***** válasza:

Én is Royal Canin kittennel etetném! Az a lehető legjobb amit adhatsz neki! Nagy kiszerelésben, ténleg olcsóbb a Zoofast-on. Én is onnan rendelek!

Főzhetsz neki, csirkehusit, csak sima vízben semmi só és fűszer!

Konzerveket, adhatsz neki Schesir-t, Miamort, Apllawst!

Ne ijedj meg, egy ilyen kis konzerv 300 ft, de mindennap 2x egy kicsi kávés kanállal kell neki adni, így legalább egy hétig biztosan elég!

2012. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És azt esetleg meg tudnátok mondani, hogy egy 10 kg-os kiszerelés kb. mennyi ideig lenne elég neki?
2012. dec. 31. 10:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb fél évig elég lenne szerintem.
2012. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Vicuska87 ***** válasza:
47%
kicsinek, kb fél évig, aztán ha elfogy, akkor jöhet a felnőtteknek való táp, akár fajtatáp is!
2012. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor az tényleg nagyon megéri, mert ha fél évig egy kilónként venném a kimérőset, akkor az sokkal többre jönne ki. Köszi a válaszokat! :)
2012. dec. 31. 10:36
 10/14 anonim válasza:
Nem szoktam ekkora kiszerelést venni a cicáimnak.Inkább több fajta ízben,kevesebbet.Így,ha nagyobb lesz több mindennel ,és fajta kajával tudod etetni.Nekem a sziámi borzasztó válogatós lett.míg a szürkét így etetem vele semmi baj.A cicád idővel szerintem ezüstszürke lesz.A brit kék és a karthauzi között sokszor nem sok az eltérés.Sokáig nem választották külön két fajtának a kiállításokon sem.Ma már kivívta mindegyik a maga helyét.gratulálok a cicushoz,szeressed nagyon.Mivel hasonlítanak egymásra a szürkék,nem csak küllemben, természetben is, nagyon jó velük együtt élni.Tudom a hasonlóságot mert a lányomnak brit kék cicája van.
2013. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!