Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lett 1 hónapos lány kiscicám...

Misi018 kérdése:

Lett 1 hónapos lány kiscicám és mit tudok az alábbiakban tenni érte?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy egy kicsit vad, mit tudok tenni hogy szelíd macsek legyen belőle ? :D
2012. dec. 31. 09:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hol tartsam ?
2012. dec. 31. 09:34
 2/16 dixa1994 válasza:
1 hónapos kiscica az még pici. Most kezdi majd a játszós, verekedős korszakát. De ez mindegyik kismacskánál így van (nekem volt sok) ha rosszat csinál akkor erőteljesen rákell szólni és elzavarni soha nem szabad szerintem megverni mert csak félni fog az emberektől főleg hogy kislány
2012. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Megkérdezhetem, hogy került hozzád? Mióta van nálad? 3 hónapos korig az anyja mellett a helye, hacsak nem az utcán találtad.

Ne piszkáld sokat, hagyd sokat aludni, ekkora macska majdnem egész nap alszik. Majd pár hét múlva mikor nagyobb lesz, jobban lehet vele játszani. Kismacskatáppal etesd.

2012. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Hogy hol? Természetesen bent, mivel kicsi. De később is bent lenne jó, olvass vissza, minden 3. kérdés, autógázolás, mérgezés, kutya elkapta. Ugye nem akarod, hogy ez legyen vele?
2012. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Vicuska87 ***** válasza:
51%

Remélem én is hogy találtad esetleg, nem valami agyament sózta rád a cicát 4 hetesen!

Hát ilyenkor nem is tudom mit eszik a cica...

Talán beáztatott száraztápot!Tejet NE adj neki, még nagyon pici, és könnyen elfostosodik a tejtől!

4 hetes kiscicát, bent kell tartani, és a te feladatod lesz felnevelni! Minden étkezés után a hasát langyos nedves vattával simogatnod kell, így ingerelve őt a pisilésre, és a kakilásra! És mindig tartsd melegen!

4 hetes cicára ha nem figyelsz nagyon könnyen elpusztul!

2012. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni kiscicáknak való tápszert jobb állateledel boltokban. Vagy cumisüveggel, vagy fecskendővel etesd, ha még nem tud magától.
2012. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mert az előző cicám is bent volt szobamacska volt és egyszer kiment másnap reggel az úton el volt ütve :(
2012. dec. 31. 11:12
 8/16 A kérdező kommentje:
akkor olyan 4hónapos lehet.
2012. dec. 31. 11:13
 9/16 A kérdező kommentje:
az egyik ismerösömtől kaptam de már elég nagyocska :D így néz ki [link]
2012. dec. 31. 11:16
 10/16 anonim ***** válasza:
A 4 hónap már jobban hangzik. Ebben a korban nagyon játékosak, nem lehet őket sok időre ölbe venni.
2012. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!