Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyon ideges a...

A macskám nagyon ideges a petárdázások miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyugtatgatom, símogatom, de nem sokat használ neki. Fel-alá kóvályog és látszik rajta, hogy fél. Mit tegyek? Ötletek? Köszi előre is!

2012. dec. 31. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat tehetsz. Valahogy ki kell bírnia.
2012. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elbújt, amelyik fél. Elaludt, elvan most. Csinálj neki egy kis helyet, bújtasd be. Így talán megnyugszik, biztonságban érzi magát.
2012. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az idős macska bemenekül rendszerint a fürdőbe, de most adtam neki 9 óra fele jutalomfalatkát, azóta itt ül/fekszik mellettem, a finom falat jobban felkelti az érdeklődését, mint a zajok. A másik macskám kíváncsian bámul ki az ablakon.
2012. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek! :)


BÚÉK!

2012. dec. 31. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is évek óta a fürdőszoba a bunker. :)

Berakok egy pokrócot a kádba, egy kis száraz cicaropi, és magárahagyom.

2012. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a fürdőszoba a sláger.
2012. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a fürdőszoba :D Bemásztak valahogy a kád mögé, ott kuksolnak, néha kidugják a fejüket, pislognak párat és mennek vissza :D
2012. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt is fürdő a sláger :))) Du. négy óta szinte nem láttam a tejminátort :) Egy órája már visszaóvakodott volna a szobába, de pont valami tűzijáték robbant az ablak előtt, spuri vissza!
2012. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Éljenek a cicák, és a fürdőszobák! :)

Kérdező, próbáld megnyugtatni valamit, adj neki valami finom husit, vagy jutalom falatot. Hátha a hasát jobban szereti mint a félelmét :)

2012. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam az egyiket nem érdekli (bár kapott délben konzervet, azóta a szekrényben szunyál), a másik fel-fel kapja a fejét, rám néz, látja, nincs baj, nem törődik vele tovább. Szerencsére csak tüzijátékok vannak (bár cicafülnek az is nagyon hangos lehet), eddig petárdát nem hallottam.
2012. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!