Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 cicám van, nemrég vettem...

2 cicám van, nemrég vettem észre, hogy mindkettő atkás. Kb. mennyibe fog kerülni egy állatorvosi látogatás, és a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és egy gyógyszer elég a 2 cicának?
2013. jan. 2. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:
igen elég és nem nagyon drága ne aggódj és ha ne nagyon csúnya hamar elmúlik
2013. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a két cicát olyan 10 000 Ft. volt kikezelni, már nem emlékszem pontosan. Illetve ennyi lett volna ha nem vagyok hülye...

Amikor már jobban lettek, láttam hogy nem vakaróznak és tisztának nézett ki a fülük, abbahagytam a kezelést. Természetesen vissza is estek. És ezt eljátszottam még egyszer meg még egyszer. Minden alkalommal szentül hittem hogy már meggyógyultak.

De hát hülye ember a saját kárán. :) Negyedszerre végig csináltam az egészet, akkor is döntöttem a fülükbe a fülcseppet, meg a fülmosó folyadékot, amikor már semmi tünetük nem volt, így végül meggyógyultak.

Azóta úgy betartok minden orvosi utasítást mint a kisangyal. :)

Tanulj a hibámból, és csináld pontosan az amit a doki mond. :)

2013. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) és akkor egy fülcsepp a 2 cicának?
2013. jan. 2. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég lesz nekik egy szerintem.

Illetve nálunk volt fülcsepp, meg fülmosó folyadék is. Ezt a csepp előtt kellett bőségesen önteni a fülükbe. De ez már a 3. próbálkozásnál kellett csak, mert ugye minden alkalommal egyre súlyosabb volt.... Szóval ha a te cicáidnak még nem olyan vészes, akkor a folyadék nem is kell, ami jó lenne, mert az 4 000 Ft... És szintén az állapotuktól függ, hogy hányszor kell visszamenni fülpucolásra. Ha szerencséd van, akkor elég amikor először mentek, meg még egyszer.

2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és ami még nagyon fontos!

A legvégén már Stronghold cseppet is kaptak a nyakukba. Ez jó fülatka ellen is, csak doki adhatja. Így elkerültük a felülfertőződést. Az cicánként úgy 3 000 Ft. volt.

Jól kiszúrtam magammal, mi? :)

2013. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gazdaboltban lehet venni bio kill rovarirtót. Macska szemébe ne menjen bele, nem lesz semmi baja, ha lenyalja. Kiviszi az atkákat, a bolhákat. Olcsó, sokáig eláll, és hatásos!
2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most vettem Sronghold cseppeket, 4 macskára elegendő, egyszeri kezelésre. Szó szerint mindenre jó, atkára is.

Pesten vetettem a lányommal állatpatikában, állatorvos ajánlotta. 2800.-Ft volt.

2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!