Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikonos alom az jó? Tapaszt...

Szilikonos alom az jó? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


erre gondolok....

(vagy bárkinek bármilyen szilikonos alommal kapcs. tapasztalat?!)



2013. jan. 4. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt konkrétan nem ismerem, de amit én használok, az nagyon jó. (Vitakraft) Csak ajánlani tudom, semmi szag a wc körül, perfekt! ;-)
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

30 napra 1145Ft az teljesen jó ár.

Én is szilikonost használok, de más márkát, Kingstart. Meg vagyok vele elégedve, nincs szaga, kevés vele a gond. Pisit nem kell kiszedni, mert nedvszívó, ha már kezd elsárgulni az egész, vagy kezd szaga lenni, akkor kell cserélni, de akkor az egészet ki kell dobni.

Nálam fedett alomtálca van, különben kiszórnák kaparásnál az almot.

2013. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nálam is van hogy kicsit mellé kaparnak de összesöpröm és kész (nem megy kis sok)

Az az igazság, hogy a nagyobbik cicám (8 hónapos) olyan büdöset kaksizik hogy elvégzi a dolgát (kb felette állok hogy "végezzen már") és rögtön zacskóba teszem kiviszem az udvari nagy kukába, és még akkor is fél órán keresztül olyan büdös van a lakásban hogy nem lehet megmaradni (nyitott ablak mellett sem) Most kristályos almot használok... Szóval váltani szeretnék és ezért érdeklődök.

(nálunk is így működik a csere, hogy ha sárgul akkor kidobom az egészet, és minden cseréléskor alaposan szivaccsal mosogatószerrel kimosom stb...)

2013. jan. 4. 16:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Linkelnétek képet is mert beírtam és vagy 4-5 félét kidobott a kingstar-ra (de ahogy elnézem ez is kristályos, nem szilikonos) de persze lehet, hogy tévedek, csak ránézésre olyan mint amit én használok kristályos... (töbnyire fehér és vannak benn kék, és néha lila kis darabok is)
2013. jan. 4. 16:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A kéket használom, csak olcsóbban veszem. Szilika géles egész pontosan.

2013. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amit én használok az is így néz ki, csak nekem több a kék darabka mint a lila...


[link] erre hivatkozva kérdezem, hogy akkor most a szilikonos és a kristályos alom az ugyan az???

2013. jan. 4. 16:19
 7/15 A kérdező kommentje:

Én ilyet használtam eddig... [link]

és a kis cicával nincs is gond de amikor a nagy végzi dolgát... Hát leírtam, és tényleg nem lehet megmaradni a lakásban :S

2013. jan. 4. 16:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz.
2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is most már úgy gondolom hogy ugyanaz...
2013. jan. 4. 16:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem az alommal lesz a baj.

Mit esznek a macskák? Féregtelenítve lettek rendesen? A kismacskák férgesek, talán nem sikerült mindet kiírtani, ezért büdös a széklete.

2013. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!