Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől reszket a macska?

Teleki Gabó kérdése:

Mitől reszket a macska?

Figyelt kérdés
A macskám hátsó lába sokszor reszket olyankor, amikor fekszik - úgy mintha fázna, de tutira nem fázik, és nem is fél. Nagyon férges volt kisebb korában, lehet hogy attól? Lehet valami idegi probléma?

2013. jan. 4. 15:45
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
69%
Mennyire sűrűn van ez? Lehet valami izom görcs. Én elvinném orvoshoz!
2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal állatorvos!!!
2013. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,de úgy tudom,ez egy halálos betegség! Remélem,felelős gazdi vagy és elvisezd orvoshoz.
2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős a cica. Nem kell egyből a halálos betegségekkel ijesztgetni. Az én cicám is remegett, elvittem orvoshoz (5 hónaposan), végül a fogváltás volt a válasz rá. Be is igazolódott, ahogy lezajlott a fogváltás, abba is hagyta.

Nem árt megnézetni, de a legrosszabbra sem kell gondolni azonnal.

2013. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is reszketett, úgy fél és egy éves kora között ( nem tudom pontosan, mert úgy fogadtuk be ), elvittem orvoshoz, de nem talált semmit. Aztán magától elmúlt.

Mennyi idős? Csak a hátsó lába? Enyémnek az elsők is remegtek.

2013. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!