Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érjem el, hogy a macska...

Hogy érjem el, hogy a macska ne a szőnyegre pisiljen? Van valami praktika amitől elmegy a kedve?

Figyelt kérdés
Vettünk egy ikeás szőnyeget, újonnan elég szúrós szaga volt, atlán először azért ment rá. Az alom tiszta, általában oda piszkít, sőt mindig, de a szőnyegre is rápisil. Mindig máshova, tehát nem a szagra megy. Ivartalanított. Régebben a bútorra is rápisilt, vagyis a gumilepedő feletti pokrócra, így az ágy nem lett olyan, de az ivartalanítás után ez megszűnt.
2009. aug. 26. 21:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy volt már minden: orr pisibe nyomása, verés, fenyegetés... tudja hogy nem szabad, mert ha rápisilt és közelítek felé már akkor kotor el előlem. Amikor nem csinált rosszat, akkor meg kedveskedik, tehát nem előlem menekül :)
2009. aug. 26. 21:13
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
nyomjad a fejét a pisijébe. az orrát. mi belenyomtuk anno a kutyusom orrát a kakijába, és magátol megtanulta. baja nem lesz tőle. probáld ki.
2009. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
bocsi nem olvastam el a kiegészítést:D de azért probáld meg mégegyszer:D
2009. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Ivartalanított cicmám van és jelölget most is, de nem büdi már. Szerintem valami állat szagát érezheti, mert nekem is akkor jelöli újra a kocsimat, ha a párom macskája szagát érzi ott.

Mosd ki a szőnyeget hátha segít.

Van ilyen macskariasztó spré is, de az semmit nem használ. Többfélét is kipróbáltam.

2009. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hülyeség, de szerintem féltékeny a szőnyegre. Milyen szőnyeg? Bolyhos? Puha? Lehet, hogy azt hiszi, hogy egy másik állat, akit te jobban szeretsz. Vagy megjelöli, hogy az is az ő területe most már.
2009. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Valami miatt féltékeny. A kutyák számára létezik feromon párologtató amit a konektorba kell dugni, ez teljesen megnyugtatja öket. Meg tudnád kérdezni, hogy cicáknak is van-e ilyen.
2009. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám akkor pisilt össze-vissza, amikor húgyúti betegsége volt.
2009. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most néztem, létezik cicáknak is, amit fenntebb ajánlottak. Itt van: [link]
2009. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Van ilyen macskatávoltartó spray,azzal fújjátok be a szönyeget:)
2009. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Használ ez a spray akkor is, ha már 7 éves a kandúrunk és persze jelöl???
2009. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!