Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska?

Milyen fajta macska?

Figyelt kérdés

Ez a macska milyen fajta? :D

[link]



2013. jan. 4. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
sziámi
2013. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen sziámi. Itt az oldalon már láttam egy pár kérdést ilyen fajta macskákról vagy pont erről az egy példányról nem tudom, de azt írták, hogy azért néz ki így szegény, mert túl van tenyésztve vagy hogy mondják ezt szakszóval. :(
2013. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mecse ***** válasza:
100%

Úhh. Nem fajtatiszta cica, NEM tenyésztve volt, valakinek a 2 sima házi macskája ilyen egyedet hozott a világra.


Túltenyésztésről szó nincsen, semmilyen tenyésztésről nincsen szó ennek a macskának az esetében, ivaros macskatartókról van szó akiknek "lekölykezett" a macskájuk. A referencia kedvéért itt az alomtesója a cicának ;


[link]


Hihetetlen hogy van vagy 500 kérdés ugyanerről, és még mindig azt mondják rá hogy "sziámi" meg hasonlók. Snowshoe-ra hasonlít legjobban a színváltozata miatt, de beteg macska, mozgásszervi gondjai is vannak, stb.


Itt az első kérdés ahol ki lett fejtve az egész ;


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3718988-mily..


Komolyan gondolkodom hogy kiemeltetem valahogyan ezt a linkelt kérdést, hogy oszoljon el ez a tévhit miszerint ez egy "túltenyésztett" macska.


(Zárójelben megjegyzem hogy a kérdező által linkelt hivatalos oldal "About" menüjében a tulajdonos írja hogy 2 házi cica szülötte ez az állat ;

"she looks nothing like her mother or father. She looks similar to a Ragdoll or Showshoe; but there have never been any of that breed around the house. Her mom is a calico domestic short hair cat and her father has grey and white stripes.")

2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak a színe miatt mondtam, de azóta rákerestem, nem tudtam, hogy ez egy híres macska :D

De akkor tévedtem. Nagyon kis aranyos a tesója:)

2013. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még színre se a sziámira hasonlít -_-"

A hócipős macskára viszont annál inkább.

[link]

[link]

2013. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ilyen hangulatjeleket használsz: -_-" ? 12?

És de, hasonlít.

2013. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sziáminál ez súlyos színhiba lenne, a hócipősnél pedig még talán elfogadott lenne ez a színkombináció ami ennél a macskánál van.
2013. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vicuska87 ***** válasza:
0%

És már megint ez a kérdés!!!


Hihetetlen, ez egy beteg macska!

2013. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kilien ***** válasza:
ez nem sziámi,ez valamien himalája féleség de nem sziámi az bisztos
2013. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!