Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos cicánk, átlátszó...

3 hónapos cicánk, átlátszó nyúlós folyadék szerű anyagot ürít és levert. Voltunk állato. Vele, aznap jobban volt,5 nap múlva megint levert és ua. Megint doki, újra jobban lett, de ma reggel megint levert és átlátszó folyadékot ürített. Mi ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom megbeszéltétek az orvossal, hogy mi ez és hogy mit adott neki hogy jobban legyen. Én a cicáimmal gyakran jártam orvoshoz (leukózisuk volt, gyakran jött elő felsőlégúti probléma - taknyosság, köhögés), a kapott antibiotikumtól jobban lettek, majd mikor már nem hatott tovább, újra előjött a probléma. Beszélj az orvosoddal mitől van ez, talán érdemes lenne a cica tápját megváltoztatni, prémiumot adni neki, vagy ha azt kap, más fajtára váltani, szükség esetén kiegészítőket adni, vitaminokat, immunerősítőt, amire szüksége van, az orvos majd megmondja.
2013. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vissza kell vele megint menni egy alaposabb kivizsgálásra.

Addig is, mit eszik, iszik? Nem kap tejet? Féregtelenítve van?

2013. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Székletvizsgálat és egy szájon át adható antibiotikum kúra addig is míg az eredményre vártok.+probicol h paszta és beszélj az orvossal,vegyél a cicának diétás tápot(orvostól)főzz neki csirkét rizzsel.
2013. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csirkét kapott 4 napig miután ment a has majd újra a jó minőségű szárazat reggel pici nedves, de tegnap előtt óta újra csirkemell. Ma vért vettek és küldik laborra, általános vérkép és FIP teszt.
2013. jan. 5. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A féregtelenítést azért kérdeztem, mert én már megjártam egyszer. Kismacskámnak adtam féregtelenítőt, de kiderült, nem volt elég. Jártam az orvosokat, parvo-tól kezdve mindent mondtak, majd egy alapos féregtelenítés megoldotta a problémát. Véres, nyálkás széklet, étvágytalanság volt nála.
2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milbemax féreghajtót kapott. Ezután 4 nappal kezdődtek a problémák. A széklete teljesen átlátszó volt, tusfürdő állagú, de színtelen-szagtalan. Dr. szerint bélgyulladás is okozhatja, holnap eredmény után okosabbak lehetünk, de aggódom.
2013. jan. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!