Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vehetnék bengáli macskát,...

Kilien kérdése:

Hol vehetnék bengáli macskát, és normális lenne egy sziámi mellé?

Figyelt kérdés

van egy sziámi macskám így néz ki, körülbelül: [link]


jó lenne szerintetek egy bengáli macska egy ilyen cica mellé,ja és hol találhatok bengáli kandúr macskát létci segítsetek.



2013. jan. 5. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi,lépjetek a web oldalra és a sziámi gombra,köszi.
2013. jan. 5. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
6%

Szaporítani akarsz?

Ha nem, akkor keresges a netem, vannak kiváló tenyésztői ennek a fajtának is. Egy kiscica, olyan 130.000-nél kezdődik árban!

2013. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd, a sziámi jó eséllyel lelki beteg lenne a bengáli macskától. Nagyon érzékeny lelkületű macskafajta.
2013. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is sziámi macskám van. Már 19éves. Nem tudom neked mióta van, de szerintem is igaza van az előző hozzászólónak. Az enyém tuti befordulna, alapból féltékenyfajta macska.
2013. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Magdi270 ***** válasza:

A bengali macska egy aktív macska éjjel nappal ugrál maszkal vadászik !

Vad macska !!!


Nem hazi lehet hogy meg tépné :-(


Nekem van néha minket sem enged a saját közelébe igazából vagy ugyan ugy bengalival jo ha van de más fajal nem ajánlott :-(

2013. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom döntöttél e, nekem sziámi-bengáli keverék cicám van, imádni való a drága, szülőknél pedig igazi a szerelem, apa a sziámi anya a bengáli de azok folyton egymás nyakán lógnak, össze bújva alszanak, együtt csinálnak mindent, szerintem egyedfüggő lehet :) kisfiamnál inkább bengáli jellem a dominánsabb de van egy mentett sziámi keverék kislányom, vele sincs probléma, még néha túlpörgi a bengálit is :D bár szerintem érdemes lenne akkor bár nem szép ilyet mondani de ha már sziámi cicád nem lesz akkor hasonló korúakat befogadni akkor nem lesz gond, bengáli-sziámi keverékem 3hónaposan került hozzám a sziámi keverék még pici korában de akkor volt 2hónapos, így hogy együtt nőttek fel nem volt soha probléma, de lehet egy idősebb sziámi már kevésbé tolerálná
2018. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!