Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül jelenleg az...

Mennyibe kerül jelenleg az Aldi-s 10 L-es macskaalom, és meddig elég 1 cicának?

Figyelt kérdés
Ugyanez esetleg Spárban,Lidlben?
2013. jan. 6. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha a Shah-ra gondolsz, az 800 Ft körül van, nálam két maccs van, egy zsák 2-3 hétig elég, attól függ, éppen mennyit pisilnek :))A Lidl-s is hasonló árban, de én túl porosnak találtam. A Sparost nem ismerem.
2013. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszíí :)
2013. jan. 6. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A Spar-ban 5 kg-os alom van, és 350 ft körül van. Mi azt használjuk, mert nincs szaga (mint az auchanosnak vagy van valami... midi vagy nem tudom milyen nevű alom), és nagyon jól csomósodik.
2013. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Aldis Shah 750 ft,de nekünk nem vált be,nem csomósodott eléggé.Nemrég váltottunk a Lidl Coshida nevű almára.Ugyanannyiba kerül,de sokkal jobb.A pisi jól összeáll,könnyű kivenni.Nekünk több cicánk van,nekik 2-3 hétig elég.
2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aldis almot soha többet nem veszek. Nem csomósodott,igazából úgy nézett ki mintha sár lenne az alomtálcában :)
2013. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
750Ft Aldiban a 10L, de a Lidl-s is ugyanennyibe kerül. Szinte ugyanaz a minőség. Mindegyik jól csomósodik, de az Aldi-s egy icipicit jobb. :) 1 cicámnak 1,5-2 hónapig is elég, mert nem pisil sokat. :)
2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!