Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák miért eszik meg a...

A macskák miért eszik meg a fenyőfa ágát?

Figyelt kérdés
Karácsonykor fenyőfát díszítettünk, és észrevettem hogy a macskám előszeretettel rágcsálja a fa egyik ágát. Később nővérem macskája is szagolgatta, a szájába vette majd elkezdte húzni a fát, ami majdnem leborult az asztalról amire állítottuk. Mitől lehet ez?

2013. jan. 6. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a macskák eszik meg a fenyőfa ágát csak a tiétek rágcsálta valami oknál fogva izzgalomba jött, lehet épp hogy egy cica bejelölte az ágat elötte
2013. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem azért rágcsálták, mert szeretik, valószínűleg unalomból, vagy csak játszottak. De a későbbiekben erre figyelj oda, ne engedd nekik, mert a fenyőben található anyagok mérgezőek lehetnek a cicákra.
2013. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is rágja a fát. Idén nem is volt karácsonyfánk. Akármilyen magasra tesszük, ő megoldja, hogy hozzájusson. (bár nem csak ezért nem volt fa)
2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :D köszi mindenkinek
2013. jan. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!