Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát....

Találtunk egy kiscicát. Panelban lakna a húgomnál. Rá tudjuk szoktatni az alomba kakilásra?

Figyelt kérdés

Mi kertes házban élünk a férjemmel. Egyszer csak megjelent a teraszajtónkban egy kiscica. Olyan 4 hónapos lehet, nem tudom pontosan, mert nagyon le van fogyva. Lehet, hogy az egyik szomszédé, nem tudom, de az biztos, h nem gondoskodnak róla rendesen.

Szerettük volna befogadni, be is engedtük a házba, megfürdettük, megetettük, de van egy 6 hós cicánk, akit nagyon zavar az új jövevény, folyton morog és fúj rá.. sajnos több nap alatt sem javult a helyzet, viszont a húgom nagyon szívesen befogadná. Ő panelban lakik a 4. emeleten. Ez a cica eddig mindvégig kint végezte a dolgát. Rá lehet vajon szoktatni arra, hogy alomba kakiljon? Vagy van valami más megoldás? Egyébként a kicsi szeret bent lenni, sokat lustálkodik..nagyon nyugodt cica és nagyon nagyon vágyik a szeretetre, szóval, azt hiszem a panelban lakással nem lesz gond. Szerintetek?



2013. jan. 7. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

a mi cicánk egyből tudta a dolgát, hogy alomba kell csinálni :) nem tartozik ide, de olyan cukit pukizott :)))))


ha nem oda csinálná, akkor az eset közben tegyétek oda, talán akkor kapcsol :)

2013. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Emyke031 ***** válasza:

Szia!

Az egyik cicánkat mi is "kertből szüreteltük" vidékről kb 3 hósan... Hazavittük, és egyből alomra ment a lakásunkban(azóta is csak oda), ill- kb. tisztaságmániás!!! :)

Üdv.

2013. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahh, de jó, máris megnyugodtam. Egyébként nagyon édes a cica..kisfiú, de annyira kis bújós. Nagyon sajnálom h a cicánk nem tud vele megbarátkozni, pedig ő meg lány cica.. és alig lehet egy kicsivel idősebb az új cicánál.
2013. jan. 7. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amikor hazaviszi a húgod, egyből tegye az alomra, az legyen az első...(ami a végleges helyére van rakva).

Nekem két cicám van, és egyből sikerült a szobatisztaság.

2013. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú? érdemes lesz majd ivartalanítani, különben jelölgetni fogja a lakást, ami elég kellemetlen szagú...nem fogja kímélni a ruhákat, cipőket sem..
2013. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vicuska87 ***** válasza:
64%

Nagyon jó hallani, hogy ilyen felelősen gondolkodtok, és befogadjátok a cicust!

Menni fog az alomba végzés, amikor felviszed, azonnal tegyétek bele az alomba. Érdemes elmenni orovoshoz, bolha-féreg-rüh, vagy bármi más, ami esetleg az emberre is veszélyes lehet! Majd ivartalanítani kell, mert jelölni fog, ami ténleg nagyon de nagyon undorító tud lenni!

2013. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mikor kezd el jelölgetni? Mennyi idősen?

Én féregtelenítettem néhány napja tablettával.. de természetesen holnap délután visszük dokihoz.

Köszönöm nektek a segítséget!! :)

2013. jan. 7. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
kb. 6-7 hónapos korában ajánlott elvégeztetni az ivartalanítást. :)
2013. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!