Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már most január elején is...

Már most január elején is elkezdhetnek bagzani a macskák?

Figyelt kérdés
1,5 éves nőstény cica. Nem mostanra január elejére terveztem az ivartalanítását. De még mindenképpen tavasz előtt.. lehetséges ez, hogy már ilyenkor rájön a bagzás? Ugyanis 1,5 napig nem jött haza (ilyet nem csinált még) és mikor hazajött az ivartalanított kandúrom meg elkezdte nagyon szimatolni a nemi szervénél..
2013. jan. 9. 04:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk is szokták szimatolni egymást ott. ez még nem jelent semmit.
2013. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
35%
A macskák bármikor elkezdenek tüzelni, és bármikor lehet vemhes is!
2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, minél előbb műttesd meg, vemhesen is megcsinálják, főleg, ha nagyon kezdeti időszak. Ha ivarzik és találkozott kandúrral, nagy valószínűséggel párzott is.
2013. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,hogy télen nem szoktak tüzelni a macskák.Viszont ha ennyi ideig nem ment haza,akkor lehet hogy vemhes lett.
2013. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is attól félek. :S De ha vemhes már akkor nem csak a petefészket hanem a méhét is kiveszik?

Hallottam ilyen hormongyógyszerről is, de azt akkora butaságnak tartom.. nem egyszerűbb egyszer költeni rá és ivartalaníttatni.. meg a cicának is jobb.

2013. jan. 10. 03:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, az én ciccem már túl van az idei első bagzáson.
2013. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Igazából egész évben bármikor rájuk törhet a hoppáré.
2013. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiveszik a teljes belső nemiszerveket egyébként is, az a legbiztosabb.
2013. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már bepárzott idegen macskával. már hamarabb ki kellett volna ivartalanítanod. kb 7000 ft, ha nem több. félórás műtét.
2014. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!