Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarja véresre a fule...

Miért vakarja véresre a fule korul magát?

Figyelt kérdés

Màsfél éves cicàmon azt vettem észre, hogy tegnap szanaszét kaparta a fulénél a bort.

Most voltunk orvosnàl 2 hete, teljesen kivizsgàltàk a borét, szàjàt, mindenét és azt irtak a papirra, hogy minden rendben, se atka, se bolha, se féreg, semmi.

(Persze nyomatom rà a Frontline-t minden honapban és naprakészek az oltàsok is)

Akkor meg mi a baja?


2009. aug. 28. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet allergiás ekcéma/kiütés ( kajára is lehet allergiás, pl: tápban szója vagy búza, bár ez inkább a kutyákra jellemző)

vagy estleg nem minden ellen hatékony a frontline, szóval lehet élősködő is, amit pl pár napja is elkaphatott más állattól.

2009. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy lehet hogy rakos a fule, mert volt nekunk is ilyen macskank, aki ugyanezt csinalta , es ahogy elkezde veresre vajni a fulet, rea 2 hetre be vittuk a dokihoz, es azt mondtak, hogy ra'kja van, es le kellett szegenynek a fulet amputalni. Meg most is el es eleven.
2009. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jesszus, remelem azert nem ennyire komoly.

Mindenesetre koszonom, jovo heten megyunk a leukemia ismetlore, akkor mindenkepp megnezetem. Remelem "csak" atkas vagy valami ilyesmi :(

2009. aug. 28. 10:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Tapot is ma valtok neki, Purina sterilcatet fogok neki venni, mert egyre rosszabbakat olvasok a Friskiesrol (ami szinten Purina ha jol tudom, de mar besz.rattak, hogy nincs is benne hus).

Remelem elmulik szegenykemnek.

2009. aug. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!