Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most vettem észre lány cicámon...

Most vettem észre lány cicámon, hogy a hasa tiszta kemény. Most volt vemhes, a kiscicái már 8 hetesek, egyet már elvittek, és az előbb vettem észre hogy a cicije kemény mint a kő és megvan duzzadva. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mi ez? Nagyon megijedtem. kérlek segítsetek
2009. aug. 28. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, csak ő tud biztosat mondani
2009. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lánycicámnak is volt ilyen betegsége.

Nagyon figyelj rá, ne feküdjön a hideg kőre, padlóra.

Begyulladt a melle, vidd el állatdokihoz. Felfog írni egy gyógyszert, naponta 3-szor kell vele bemasszírozni a melleit! Igen, bele kell masszírozni különben nem hat. Egy narancsos- piros flakonban van a krém, büdös, de viselhető.

Azért figyelj rá, hogy ne feküdjön hidegre, mert az enyém feküdt, 40°C- os láza lett, és tüdő- ill. torokgyulladást kapott. Az elmúlt egy héten, minden nap kellett dokihoz vinni, aki infúziót adott neki.

Minél előbb lássa doki a cicád!

2009. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet emlőgyulladása, vidd dokihoz.
2009. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
én macskámnál is volt ez, de a párom megnyugtatott /etológus/ hogy semmi baj, ez ugyan az mint a nőknél a tejláz, igazából magától elmúlik, de ha szeretnéd, vidd dokihoz, mi nem vittük 4 nap alatt lement
2009. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja még valami, ez akkor jelentkezik, ha a cicák már nem szopiznak, és kezd elapadni a teje, úgyhogy már ne hagyd őket szopni :) előző voltam
2009. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, most is a hideg kövön fekszik,de behozom majd a házba..:S Igen most hagyta abba a szopizást a cica holnap el is viszik őt. Köszönöm a segítségeket
2009. aug. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!