Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog vissza a macska,...

Miért nyávog vissza a macska, ha rászólok?

Figyelt kérdés
Ha rosszat csinál, általában azt mondom neki hogy "ssssic", és erre mindig visszanyávog. Persze nem hagyja abba, csak akkor ha közbeavatkozom..

2013. jan. 10. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert így kommunikál. Ez kb. a "ne szóljál te nekem be" megfelelője:))
2013. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A cicák némelyike nagyon öntudatos, utálják ha parancsolgatnak nekik. Az enyém is "visszabeszél", minél méltatlanabbnak találja a helyzetet annál hangosabban és panaszosabban:)
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém sírva, elnyújtva nyávog vissza.

Pedig csak elmagyarázom neki, nem kéne a konyha asztalra ülnie. Semmi hangos szó, csak leveszem onnan. Naponta 10-szer. Aztán én vigasztalom szomorú nyávogása után, mert megsajnálom. Azt hiszem, több esze van, mint nekem.

2013. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
50%
Visszabeszél, én jókat mosolygok magamban rajta!
2013. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jázmin010 ***** válasza:

Csak visszabeszél.Enyém ha megkérdezem,hogy konzerv vagy száraz akkor visszanyávog.Tudom,hogy furi ha megkérdezem,de nagyjából értem a válaszát.

Ha siccet hall a tiéd vagy azt mongya bocsika vagy azt,hogy nekem te ne beszélj mert megkarmollak.

Hidd el ez normális.

2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van önálló véleménye!
2013. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Mert amikor először visszanyávogott nem rúgtál belé.
2013. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!