Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macskahám, amiből...

Van olyan macskahám, amiből garantáltan nem tud kibújni a cica?

Figyelt kérdés
Képeket is kérek, meg márkát, köszönöm!
2013. jan. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

En ilyet hasznalok: [link]

TESCO-ban is kapni, 100Ft kb

2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
27%

Persze kényszerzubbony macskáknak:)

[link]

2013. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Maxitabi ***** válasza:

Nekünk hasonló van:

[link]

csak a lábát is át kell bújtatni.

Vagy: [link]

Jól be kell állítani a cica méretére,akkor nem tud kibújni. Volt már másik fajta,az ilyen háromszög alakú volt,na azt hiába állítottam,abból ki tudott bújni..

2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első és Második válaszoló! Nagyon poénos a válaszotok és azokból tényleg nem tud kibújni a cica, viszont macskahámra kértem a segítségeteket és nem valami kinzó eszközhöz! Kérem komolyan venni a kérdést!

Az utolsónak köszönöm, és a képeket is!

Sokszor viszem sétáltatni a cicámat, szeret is, de mindig félek, nehogy megijedjen valamitől és kirángassa magát. Megnézem ezeket!

2013. jan. 10. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül azt javaslom, ami Maxitabi 1. képén van! Ez nincs a hasrésznél összefogva, így ha mégis előfordul, hogy kifordul a hámból, valamelyik rész rajta marad. Ezt tapasztalatból mondom, mert nekünk először olyan volt, ami kistestű kutyákra való, mert nem kaptunk másmilyet. (ennek a hasrésze össze van kapcsolva) Egyik cicánkkal nem is volt gond, soha nem akart kibújni. Viszont a másikkal, mikor ráadásul először mentem le, rögtön pórul jártam: valamitől megijedt és villámgyorsan kifordult a hámból és elrohant. Szerencsére kb. egy hónap után előkerült. Akkor értettem meg, miért kell a spec. macskahám.
2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Trixie-re gondoltál ügye? Fressnapf-ban fölbróbálom rajta, hogy milyen rajta, de nekem így kép alapján tetszik. Én is nagyon féltem a cicám, ezért akarok neki egy jó, biztonságos hámot. Nem is tudnám mi lenne velem ha ijedtében egy hónapra eltűnne..., bele gondolni is szörnyű, annyira össze vagyok nőve vele :)
2013. jan. 10. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Trixie-re. Felpróbálni nem tudod, mert nem lehet megbontani, de biztosan szívesen segítenek, ha kérdésed van. Legalábbis nálunk nagyon barátságos, készséges eladók vannak.
2013. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!