Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet megfürdetni a...

Mivel lehet megfürdetni a cicusokat, ha nincs itthon macskasampon?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kicsit össze kell húznunk a nadrágszíjat, ezért nem tudok venni, és pont kifogyott. Egyébként normális anyagi helyzetben vagyunk, szóval ez nem hat ki az állattartási szokásainkra (ezt csak azért írom le, hogy kerüljük az olyan válaszokat, hogy ha nem tudom fenntartani, ne vállaljak állatot...).

Szóval úgy értem tusfürdővel biztos nem, de esetleg gyógyszertári fürdetőkrémmel? Vagy inkább maradjanak egy ideig koszosan, míg nem tudok venni macskasampont?


2013. jan. 10. 15:44
 1/3 Mecse ***** válasza:
100%

Babasamponnal le lehet fürdetni ha esetleg olyanotok van. A sima tusfürdők meg hasonlók azért nem jók mert akárhogy öblögeted a macsekot, akkor is marad rajta (szőrén / bőrén), amit aztán ugye lenyal, és a gyomrába kerül. És hát igen, én sem innék tusfürdőt :)


A gyógyszertári fürdetőkrémnek nem tudom az összetételét(de feltételezem az sem elfogyasztásra készült sajnos-ebben az esetben), de hogyha NAGYON koszos a cicus és nem várhat akkor hígíthatsz fel neki végső esetben emberi sampont, ha tényleg nincs más megoldás,és mint az őrült fogod öblögetni a végén.


Cicusoknak egyébként nincs szükségük fürdetésre normál esetben, szóval feltételezem hogy történt valami ami miatt most fürdő kellene.

2013. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Baba sampon, és én amit nagyon szeretek az a wu2.

Mindegyikből, csakis az eredeti, sima, oroginal. Semni illatosított őrület nem kell!

2013. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így van, nem szoktuk rendszeresen fürdetni őket, de fehér cicusok, nagyon látványos rajtuk a kosz, és nem hajlandóak magukat letakarítani (vagy csak nem tudják?).

A fürdetőkrém pont hogy szagtalan, színtelen, a nagyon száraz bőrömre kaptam.

De akkor megpróbálom a babasampont hígítva :) Köszi mindkettőtöknek.

2013. jan. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!