Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mit jelent, hogy a macskám...

Az mit jelent, hogy a macskám kétszer fialt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az mit jelent, hogy a macskám kétszer fialt egy évben? Valami betegség, vagy lelki probléma? (az előző évben történt ez) egyszer tavasszal utána meg nyáron. Nem mertem megkérdezni, de már rájöttem, hogy ezzel tenni kell valamit. Megköszönném az értelmes válaszokat mert nagyon parázok.


2013. jan. 11. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szült. Ivartalanítást javaslom, mert nagyon megterhelő a szervezetnek, ha már szóba hoztad a betegségeket, nem beszélve a sok kismacskáról, egy évben akár 16db!
2013. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nősténymacska ellik kétszer egy évben. A vemhességi ideje lehetővé teszi nincs benne semmi rendkívüli!
2013. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,most már megnyugodtam. :)
2013. jan. 11. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg gyakori a kétszeri vemhesség. Se az anyának nem jó, se a kicsiknek, ha nem kerülnek gazdákhoz. Ne haladgasd az ivartalanítást, mert könnyen lehet beteg az anya vagy szülésnél bajok lehetnek. Nem ijesztgetésnek, de nekem régebben a szülésbe halt bele az amúgy egészséges és erős cicám. Sajnos akkor még nem igazán ismertem az ivartalanítást.
2013. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig semmi olyan jelet nem mutattak a kiscicáim, hogy valami egészségügyi problémáik lennének, de az anya sokszor furcsán viselkedik és ez aggaszt pl. senki nincs ott a közelében és csak úgy nyávog a semminek (régebben szellemekre gondoltam) meg furcsán megy meg ilyenek :(
2013. jan. 11. 23:36
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
65%
A 2 ellés, ténleg megterhelin a cica szervezetét. A közösülés a kandúrral sem kellemes nekik, sőt kifejezetten fájdalmas. Én ivartlaníttatnám, a cica is boldogabb lesz, ragaszkodóbb, és kiegyensúlyozottabb!
2013. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!