Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egy kiscicát...

Hogyan lehet egy kiscicát rászoktatni az alomra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beletettem az enyémet az alomtálcába, mikor hozzám került. Aztán megvártam, amíg pisil, az ágytakarómat vette célba. A foltra vittem egy marék alomkavicsot, beledörgöltem, és visszavittem az alomba, hogy ott legyen a szaga. Soha többet nem csinálta máshol a dolgát.
2013. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bevittem a szobába az alomtálcát, és aznap több alkalommal (8-10) beletettem az alomtálcába a macskot. Hamarosan pisilnie kellett, sikerült még pisilés közben beletenni az alomtálcába. Ez után pár napig így hagytam a dolgot, szépen bele járt pisilni, kakilni. Majd visszavittem az alomtálcát a végleges helyére, és a macskot is beletettem még egyszer. Onnantól nem volt vele gond.
2013. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor bele kell tenni a cicát.Ha látod,hogy a szobában készül elvégezni a dolgát,fogd meg,és tedd bele az alomba.Mikor mi elhoztuk kb. 9 hetesen a kiscicát,2 nap alatt sikerült rászoktani az alomra.
2013. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi nekünk úgy sikerült, hogy az alomtálca mellé másik dobozkába hoztunk bele földet és először abba mindig belement és utána azt elvettük azután mindig már az alomba járt. De állítólag úgy is bele lehet szoktatni hogy belerakod a cicát az alomba és az első két lábával kapargatod az almot.. bár nekem ez nem jött be de egyik ismerősöm mesélte, hogy az övé így tanulta meg :)
2013. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer beleraktam, kiugrott, de oda ment végezni a dolgát mindig.
2013. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!