Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Mit csináljak a...

S. O. S Mit csináljak a tüsszög a macskám?

Figyelt kérdés

Most egy órája találtam két cicus, megetettem őket mert eléggé soványkák volt és észre vettem, hogy tüsszögnek. Az egyiknek be is van csipásodva egy kicsit a szeme.

Felhívtam az állatorvost, hogy mit lehetne csinálni vele amire a válasza az volt, hogy majd HÉTFŐN tud adni gyógyszert, viszont én addig nem akarok várni. Tudnátok mondani valamit amivel tudnák segíteni rajtuk?



2013. jan. 12. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz velük kezdeni. Tisztítsd meg kamillás törlővel a szemüket és az orrukat, vehetsz nekik valamilyen vitaminkészítményt és prémium tápot az immunrendszer erősítésére, de emellett szükségük van orvosi kezelésre is. Ne aggódj, hétfőig ráér, ez nem vészhelyzet.
2013. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy van két németjuhász kutyám és attol félek hogy elkapják, meg rosz nézni ahogy szürcsögnek:(

Vagy nem kaphatják meg?

2013. jan. 12. 14:29
 3/6 A kérdező kommentje:
már megtörtént a kamillázás:)
2013. jan. 12. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy macskanátha. Egyébként sem árt a befogadott állatokat orvoshoz vinni, ilyen esetben, meg főleg. Orvos!!!
2013. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már kaptak a cicusok gyógyszert kezdenek szépen javulni
2013. jan. 15. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert adtál nekik??Mert az enyémek is tüsszögnek néha,kicsit folyik a nyáluk is!De esznek,mert nem érzem,hogy lázasak lennének!
2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!