Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja?

Tomika8874 kérdése:

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb lány macskánk, mindig nyalogatja magát, nyávog, dörgölőzik, néha furán jár (felemeli a farkát, és az első lábait behajlítja). Nem tudom mi lehet a baja.

2013. jan. 12. 14:24
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Egy kis kamillával mosogasd át nekik, de csak 1-2x, mert a kamilla nagyon szárít!
2013. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem azt írni, hogy valamiért az ablakpárkányban érzi jól magát. Felmászik, néha kint figyeli a dolgokat, néha pihen, néha csak ott van.
2013. jan. 12. 14:35
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
73%
Ivarérettség!
2013. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Biztosan tüzel. El kéne vinni ivartalanítattni, mielőtt teherbe esik.
2013. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom , de még kisebb mint egy sima macska. Az állatorvos azt mondta, hogy még csak később kell ivartalanítani, és nem vemhes, mert csak néhányszor volt kint, és nem volt más macska a közelben.
2013. jan. 12. 15:23
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
73%
Az nem számít hogy mekkora! A párzás egy pillanat alatt megtud történni, szinte elfordulsz, és kész a baj! A kisebb, az korban mekkora? A cicákat, már 4 hónapos koruktól lehet ivartalaníttatni. És NE hallgass olyanokra, aki 10 hónapos kort ajánl, és azt hogy várj, amíg ellik egyet, mert akkor boldogabb lesz!
2013. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kb 4-5 hónapos. Egyszer jött egy fiú macska, akit kint tartottunk 1-2 napig. Egyszer találkoztak egymással, de csak fél percig. Csak nézték egymást, Szóval nem lehet vemhes a macska. És amúgy is egész végig néztük őket, de csak nézték egymást.
2013. jan. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!