Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám egyre gyakrabban...

A cicám egyre gyakrabban nagyon köhög. Mitől? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 14:43
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
35%
Elviszed állatorvoshoz! Már hamarabb el kellett volna!
2013. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomika8874 válasza:
100%
Állatorvoshoz vitted? Ha nem, vidd el!
2013. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lássa orvos minél előbb.
2013. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy macskanátha. SOS állatorvos!!!
2013. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy van a cica?
2013. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Anya nem engedi, hogy állatorvoshoz vigyem, mert hogy szerinte nincs semmi baja, hogy szerinte csak a szőrcsomóktól köhög néha, és hogy felesleges pénzkidobás lenne...

Én olyan mérges vagyok és szomorú is egyszerre :'(

Tehetetlennek érzem magam :(

2013. jan. 14. 23:50
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt a baja a macskámnak. Elvittük az állatorvoshoz. Pár ezer forintért kivizsgálta és megállapította hogy szőrcsomó. -.-'' Ezután rávett minket hogy jobb lenne neki ha ilyen meg olyan gyógyszert, szőrcsomóoldód kapna. Természetesen vettünk neki. Miután több tízezreket szállítottunk neki különféle gyógyszerekért, vizsgálatokért, oltásokért ugyanúgy köhögött. Hosszú szőrű cica és ezért ma már az a megoldás hogy sokkal gyakrabban fésülöm így mikor tisztogatja magát kevesebb szőrt nyel le. De ha te úgy nyugszol meg hogy elviszed az állatorvoshoz akkor tedd azt.
2013. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!