Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem bír kussba maradni...

Zsizsik666 kérdése:

Miért nem bír kussba maradni és békénhagyni a macska?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam a kedvence. Most, hogy eléggé nem érzem magam jól lelkileg, folyamatosan dorombol, hiába minden, jön velem a budira, gépezni nem hagy, mert eléfekszik. De folyamatosan recseg-ropog reggeltől, nagyon hangosanés idegesít már.

Mikor fárad el és marad csendbe? :(


2013. jan. 12. 18:09
1 2
 1/19 Mecse ***** válasza:
100%

Nem akarok ítélkezni, távol álljon tőlem, de csak hogy tisztán lássak; nem érzed túl jól magad, ezért a cicus egész nap a közeledben van és dorombol?


Hát... tisztában vagy vele hogy milyen kedves macskád van? Sok ember hálát adna ha ilyen érzékeny aranyos cicája lehetne :)


Szóval szerintem becsüld meg. A te kedvedért csinálja, ő így kedveskedik.

2013. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg a macskádat... Túl jó hozzád.
2013. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vicuska87 ***** válasza:
77%
Örülj, hogy ilyen macskád van. Ha nem tetszik, akkor ne tarts állatot!
2013. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De eddig nem ilyen volt. Mert harapott meg támadt. Most meg van javulva. Öcsém sem bírta, mert beraktam hozzá, és azt mondta nagyon hangos, elkezdte nyomkodni a kabátom a lábával, aztán aludt rajta, de hangosan dörömbölve, őt idegesítette, vissza kirakta, hajnaltól recseg, már. Nem hiszem el hogy nem fárad el? MErt én mr belefáradtam, oké, raktam be zenét, de így is hallom, mert alszik mindenki. Hangosan nem mehet.

Beraktam a takaró alá, jobb ötletem nincs, olyan, mint egy tönkrement recsegő rádió, amin nem lehet az adást befogni kb. olyan hangosan recseg-ropog.

Nem hiszem el, hogy ti bírnátok egész nap.

2013. jan. 12. 21:56
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az idegesít, hogy a cicád vigasztalva dorombol? Én örülök, ha egy kicsit dorombol a cicám, sosem szokott, azt se szereti, ha simogatom, csak ha olyan kedve van. Örülj neki, hogy megváltozott és ilyen édes lett. Általában aki macskát tart az szereti, ha dorombol és megnyugtatja a hang. Hidd el, sok embernek kellene egy ilyen dorombolós cica. Szóval menj oda, simogasd meg és meglátod milyen jó érzés, ha szeret egy állat!
2013. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én is szeretem, csak egész nap sok xD

Kicsit fárasztó, mert csendbe szokott lenni, remélem hajnalban mélyebben fog aludni, egész nap nem értem, hogy lehet nyomatni ezt a dorombolást. Már énis elfáradtam. Szóval az a baj, hogy hajnaltól még most sem hagyta abba, semmi szünetet nem tartott benne ma. És ha kimegyek jön utánam, fürdeni is, akkor is, még a vízfolyást is túlharsogja.

Biztos, hogy normális, hogy egész nap ezt csinálja? Lehet valami baja van, elromlott talán?

2013. jan. 12. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi idős a macska? Fiú vagy lány? Nem lehet, hogy ivarérett lett? Akkor ivartalanítani kell mielőbb.

Ha ivartalanított, akkor csak ilyenje van, örülj neki.

2013. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapott ma valami különleges kaját, esetleg valami megváltozott a környezetében? Nem kapott macskamentát? Ha eszik, iszik, nem bágyadt, akkor nem hiszem, hogy baja lenne. Lehet, hogy rájött, hogy az élet szép. :D
2013. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár ha fáj valamije, akkor is dorombolhat. Ha nagyon nem hagyja abba, mutasd meg egy orvosnak.
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ivarérett már, de szeretnénk kismacskákat. Szóval műtét szóba sem jöhet. Remélem azok nem fogják ezt csinálni xD

Éjszaka csendben volt, de reggel 7-től már megint dorombol. Eszik iszik, bár közben is van, hogy nyomatja a recsegést :( Semmi különöset nem kapott, főtt húst kap általában.

2013. jan. 13. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!