Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek volt, hogy a cicátok...

Nektek volt, hogy a cicátok nem az alomba kakált?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos fiú cicám, eddig mindig, kivétel nélkül használta az almot, tegnap mégis a kis alvós dobozba kakált. Éjszaka használta az almot (pisilt), most reggel be akart menni az alomba, de visszafordult, akkor betettem az alomba, mert észrevettem, és megint pisilt. Pár perc múlva ment az alvós dobozhoz, és már kaparta, ekkor gyorsan átettem az alomba, és oda kakált, de ha nem figyelek megint a dobozba kakált volna. Mitől lehet ez, és mit lehet ilyen esetben tenni? Lehet ez a fogváltástól? Mert azóta mióta fogat vált olyan kis furcsa. Köszi :)

2013. jan. 13. 09:36
 1/8 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám a cicámmal, én megváltoztattam az alomfajtát, és sikerült, többet nem ürítette tele a házat
2013. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mivel 6 hónapos, ezért arra tippelek, hogy ivarérett lett. Ilyenkor jellemző, hogy mellé pisilnek, de előfordulhat, hogy mellé is kakilnak.
2013. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt kifelejtettem, hogy mit lehet tenni. Ivartalaníttatni kéne.
2013. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, természetesen ivartalaníttatjuk! Remélem így megoldódik.
2013. jan. 13. 10:16
 5/8 Vicuska87 ***** válasza:
53%
Lehet hogy az alom fajtájával van a baj! De lehetséges az ivarérettség is!
2013. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alomból 3 hónapja ezt használom, és nem volt eddig baja vele.
2013. jan. 13. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Vay ivarérettség,vagy pedig túl koszosnak találja az almot.
2013. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2013. jan. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!