Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám folyamatosan nézi a...

A macskám folyamatosan nézi a fejemet, d miért?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de lehetséges,hogy valamit lát(természet feletti dolgot) vagy nemtudom,folyamatosan nézi a fejem és a szemembe néz és hiába nem akarok a szemébe nézni valami nem hagyja,hogy máshova nézzek,valamint mikor a szemembe néz mindig nyávog,lehet,hogy valamit akar mondani?

Hugomat és anyumat sose nézi csak engem..Néha még a szőre is felborzosodik,nem értem,vajon mi lehet a fejemen?

Tudom elég vicces sztorinak látszik,de nekem már nem olyan vicces,szeretném erre megtalálni a választ..segítsetek,ha tudtok,kérlek!


2013. jan. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Igy kommunikal, tehat valamit szeretne pl., erre nem gondoltal?

A cica nagyon ertelmes, tehat valoban nem felned kell, hanem tanuld meg kezelni, szeresd, mivel a felelmet latja a szemedben, ezert viselkedik igy. TAlan ehes, szomjas stb.

2013. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Állatok kategória...
2013. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy a gazdája, kitől várja a segítséget ha nem tőled? Téged jobban kedvel mint anyudat vagy húgodat, ennyi.

Simizd meg, adj neki enni, inni, és majd elnyugszik.


Persze hogy mondani akar valamit, pl. azt hogy "hé te szerencsétlen, ne bámulj, hanem foglalkozz velem!"

2013. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért néz, mert macska :D A macskák ezt csinálják.
2013. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
A szőre a kutyáktól szokott felállni a macskáknak, nem simogattál vagy voltál előtte kutya közelébe?
2013. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Biztos hülyéskedtél a szellemidézéssel és lehet kaptál egy szellemet a nyakadba. A macskák elvileg a negatív dolgokat a kutyák meg a pozitívat érzik. Nem tudni mi a helyzet próbáld meg az ezotéria kategóriában.

Lehet tényleg éhes,szomjas,pisi,kaki,vagy magányos.

2013. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Enyém is szokta ezt csinálni, akkor általában játaszani szeretne vagy kaját. Reggel nem egyszer erre kelek, hogy ül az ágyon és meredten bámul rám. Olyankor már éhes.
2013. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon vesztek komolyan,tudom h mikor éhes és mikor van bármire is szüksége,nem szenved semmibe hiányt elhihetitek,És nem vagyok beszarva attól h néz inkább furcsának tartom..hiába simogatnám,mert nagyon szereten tényleg,sose bántottam meg semmi én gondoskodom róla,és ha meg akarnám simogatni mindig elugrik vagy megharap,bezzeg anyát és a hugomat nem,pedig ők alig foglalkoznakvele ezt nemértem h mi lehet..
2013. jan. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!