Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olcsóbb prémium minőségű...

Olcsóbb prémium minőségű konzervet keresek! Melyiket/ melyikeket válasszam, hogy állítsam össze a havi étrendet?

Figyelt kérdés

Havonta rendelek Zoofast.hu-ról.

Szárazból Royal Canin indoor-rt kapnak.

Nedvesből melyik lenne jó, nemrég olvastam itt a Leonardo-t, most ezt eszik, ebből 4 fajta van, csirke, nyúl, máj, hal. Most egyenlő arányban van ezekből.

Néztem még az Animonda és Bozita konzerveket, árban ezek is jók, ugyanis sok macska van itthon, ezért olcsóbb fajtát keresek.

Minden nap egy 200g-os konzerv, vagy 2 napra egy 400g-os konzerv.



2013. jan. 14. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

remélem ez jó ár még érte mert ez nekünk nagyon bevált kutyásba,több mint 60% hús van benne,nagyon szerette és jó minőség!

Már sajnos orvosi okokból semmilyen előregyártott kaját nem ehet,de ezt bátran ajánlom!


[link]

2013. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mecse ***** válasza:

Ami olcsóbb de én még jónak tartom az a Smilla!


Zoofaston úgy tudom nem lehet kapni, de zoopluson igen, van nagy meg óriás csomag belőle, minden ízben külön és vegyes ízesítésben is, nagy csomagban pedig még olcsóbb. Van mindenféle kiszerelés, 185, 200, 400 grammos.


Itt tudsz nézelődni ha érdekel esetleg ;


[link]


Én azért szeretem a zooplus-t amikor új eledelre vadászom mert van náluk próbacsomag időről-időre mindig más konzervekből, aminek eléggé nevetségesen alacsony az ára. Raknak bele 1-1 márka minden ízéből mondjuk egy-egy konzervet, és így megtudhatod melyiket csípi/k a cicó(i)d, és abból rendelhetsz többet (akár másik weboldalról is, ha ott nagyobb mennyiségben olcsóbb).


Érdemes szerintem visszanézni időről-időre ha új eledelt keresel, már csak a mintacsomagok miatt is, elsőre nagy adagot nem célszerű rendelni mert ha mondjuk megy tőle a hasa a macseknak vagy macsekoknak vagy nem kell neki/k egyáltalán akkor megjárod.

2013. jan. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Főzz meg két egész csirkét,várd meg míg kihül és szedd szét apró darabokra,rakd dobozba rá egy kis levet és mehet a fagyasztóba.Kiolvasztod és mehet a cicáknak.Nálunk nagy sikere van és ennél olcsóbb nincs :)
2013. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem az oldalt, tényleg nagyon jó akciók vannak ott konzervekből!

Szoktak kapni egy héten többször csirke húst is, a nyesedéket, ami nálam a filézett csirkemellnek kb a fele, megfőzöm nekik, de nem eszik meg, csak 1-2-en.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 15. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ne főtten add, hanem nyersen a husit. kifőzöd belőle a jót :) előtte fagyasztani kell. utána mehet a cicáknak
2013. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezek a vegyes kajacsomagok hol vannak az oldalon? lehet álmos vagyok már, de nem találom :D
2013. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!