Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy hasi sérve van a...

Lehet hogy hasi sérve van a cicámnak?

Figyelt kérdés

más fél éves kandúr cica,picit lóg neki a hasacskája ez mindig is így volt.párnapja végre hagyta hogy meg simizem a hasát és ott ahol lóg neki a bőre nagyon puha kis virsli formájú puha valamit találtam .az elmúlt 1,5hónapban elégé meg hízott,lehet hogy zsír lenne??

nem tudom hogy eddig is ott volt e neki,mert elég fura cica nem nagyon engedi magát simizni.ha engedi akkor is csak a hátát és a fejét!

amire én gondolok,talán az hogy sérve van neki.

amúgy semmi baja nincs neki,eszik rendesen jó a kedve,ugrál össze vissza!


2013. jan. 14. 22:56
 1/3 Mecse ***** válasza:
83%

Ott van ahol a köldöke van? Akkor lehet köldöksérv.


Zsír az a bőrfelületén belül van, a köldöksérv pedig "kitüremkedik" így lehet észrevenni. Ez bármi hatására megtörténhet, kicsit nagyobb megterhelés, rossz mozdulat, stb.


Egyébként nem befolyásolja a cicát, lehet nyugodtan jó kedélyű, étvágy nem romlik tőle, viszont mindenképpen orvosnak meg kellene mutatni mert műtétre szorul hogyha sérv. Lehet hogy most ártalmatlannak látszik de ha "rosszul" mozdul a jövőben akkor tovább szakadhat a hasfala ami pedig hát mondanom sem kell hogy az életébe kerülhet.


Szóval orvoska és nézesd meg hogy biztos legyen mert bármennyire is annak tűnik nekem innen egy számítógép elől, az nem teszi azzá:).

2013. jan. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicuska87 ***** válasza:
36%
Ha ivartalanított cicus, akkor az ivartalanított háj neki, de az mindkét oldalon van! Én is megmutatnám egy orvoshnak, biztos ami boztos, mert a sérv nem játék!
2013. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy csak akkor lehet neki érezni mikor áll,és ha kicsit jobban össze szorítom a kezemmel.amikor fel áll két lábra vagy fekszik akkor nem érezhető.

Természetesen mindenkép megyünk orvoshoz csak az a baj ha sérve van akkor egyből mütik és 230euro a fizetés meg péntek reggel jön.ennél elöbb nem tudom orvoshoz vinni sajnos!

2013. jan. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!