Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már túl öregek? (többi lent)

Már túl öregek? (többi lent)

Figyelt kérdés
most szeretnék macskát befogadni, és menhelyről szeretném magamhoz venni. 26-27 hetes cicákat találtam. ők már nagyon "öregek", vagy még kiscicának mondhatók? és attól, hogy ennyi idősek, még könnyen megszokják az új helyeket?

2013. jan. 16. 17:24
 1/7 Emyke031 ***** válasza:
44%
Kb. 1 éves korukig kölykök szerintem. Minél fiatalabbal kezdesz, annál könnyebb. :)
2013. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fél évesek. Szerintem még viszonylag könnyen tanulnak, megszoknak új helyet, embereket ilyenkor.
2013. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
76%

26-27 hetes kor, nagyon jó!

Ivartalanítható, könnyen megszokja a helyet, minden rendben lesz, nyugodtan vidd haza!

2013. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb, annál könnyebb velük. Ha felnőtt cicát fogadsz örökbe, az még hálás is lesz, nem úgy, mint a jó körülmények között nevelkedett. A jót egyébként hamar megszokják.
2013. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
De jó neked
2013. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes vagy, hogy megmentesz két cicát is. Szép tőled. Nagyon sok szeretetet tudnak adni ezek a kis befogadott cicusok.(-:
2013. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) lehet, hogy csak 1 cica lesz belőle :( minden esetre hasznosak voltak a válaszok, köszönöm mindenkinek :)
2013. jan. 17. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!