Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának létezik valamiféle...

Macskának létezik valamiféle fájdalomcsillapító módszer ami otthon házilag is kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Nem akarom gyógyszerekkel megmérgezni.. de valami kellene neki
2013. jan. 17. 12:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

-off-

Nos, ez egy kérdés..

ha az érdekelne, hogyan kell megnyúzni egy fókát gondolom engem akarnának megnyúzni sokan!

De ha azt kérdezném, hogyan használjam a lézerszemem akkor azt hinnétek, hogy én vagyok a superman? :)

-off-


köszönöm a használható válaszokat, ment a zöld jelecske

2013. jan. 17. 14:32
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhívsz egy állatorvost tud tanácsot adni. Telefonod csak van.

Mi van, ha valaki félreinformál és megmérgezed a macskádat?

2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Leírom 100x is ha kell, hiába mínuszolod ki!

Felelőtlen macskatartó vagy!

Az állatnak a gyógyszer amit az orvos vizsgálat után ad nem mérgező!

Remélem te saját magad is így gyógyítod, otthoni házilag is kivitelezhető gyógymóddal!

2013. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Remélem lerohad a lábad, kedves kérdező! :)
2013. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Remélem te sem szedsz fájdalomcsillapítót ha fáj valamid és orvoshoz sem mész soha!


A macskád viszont nem hisz sem a homeopátiában, sem az agykontrollban, sem a gyógyszermentes életben, neki csak fájdalma van. A gyógyszer nem méreg, hanem gyógyszer, és a macskádnak erre van szüksége ha tetszik ha nem.

2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vitatkozni, de kötve hiszem, hogy mindenkinek van eltéve 20-30 ezer forintja arra az esetre, ha valami baj történik...

Már pedig ha állatot kell orvoshoz vinni, ott sokszor fizetni kell ennyit.

Kérdező: nem olvastam végig az egészet de remélem jól van a cica. Amúgy van gyógyszer, amit kifejezetten cicáknak lehet adni, de sajna nem tudom a nevét, most járok utána én is.

2013. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Éva-2000 válasza:
69%
Soha nem fogom megérteni azt, hogyha valaki nem tud segíteni, miért veszi a fáradtságot, hogy sértegesse a kérdezőt, a körülmények ismerete nélkül.
2016. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!