Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet h a macskámnak...

Mitől lehet h a macskámnak jobb oldalon bedagadt a pofija? (semmi előzményről nem tudok, seb sincs rajta)

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 09:43
 1/4 anonim válasza:

szia!

Elsősorban nézd azt a tényezőt ha még a cica kisebb (Kandúr)nem fejlett akkor lehet hogy a fogak nőnek vagy ügyebár a kandúr cicáknak nagyobb a pofikájuk!!

De ha nőstény fejlett akkor lehet,hogy megint a fogak!

hasonlítsad az emberekhez ha nekünk is fáj a fogunk dagad a pofink is!!Másodsorból nézve Rágjon sokat adjál neki sok macskatápot és olyat ami kicsit kemény!ha nem javúl vidd állatorvoshoz!!!!

2009. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A macska 4hónapos, nőstény, az első fogait egy-két hete már váltotta. De lehet tényleg h a hátsó fogai most jönnek... Köszi a választ!
2009. aug. 30. 11:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Na hát végülis valószínű nem a foga volt, mivel kivakarta, felszakadt a bőr és kifolyt aminek ki kellett... de a lényeg h már jól van :D
2009. szept. 2. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, nagyon köszi a kérdést, és a válaszokat is, nekem is ugyanez volt az összes fiúmacskámmal, én is kérdeztem, de senki sem tudta az okát!

Én kilyukasztottam a daganatot, mert nagyon zavarta az összes kandúromat, utána kipucoltam, begyógyult, és kész. De eddig még nem hallottam, hogy másoknak is volt hasonló esetük, ezek szerint mégsem vagyok elátkozva kandúr-ügyileg.

Figyelj, szerintem azért lehet, hogy más az ok.

Mert nekem csak a kandúrjaimon jelentkezett, de a lánycicákon nem.

Olyan is volt, hogy fogváltás után jött a kelés.

És még valami, a kelésből genny fakadt ki. Miért jár a fognövekedés gennyel, és másoknál miért nem?

Mindegy, a lényeg, hogy begyógyult :)

2009. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!